AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 16 Ağustos 2011 (0) (1077)

AKINSOFT PLAZADA SERTİFİKA TÖRENİ

28
28AKINSOFT, kurulduğu 1995 tarihinden bu yana Sosyal Sorumluluk bilinciyle hareket eden, geçmişte pek çok başarılı faaliyete imza atan ve bu ivmesini sürdüren Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biridir. İçinde bulunduğumuz 2011 yılında da eğitim faaliyetlerine devam eden firma,  Makine Mühendisleri Odası ile ortaklaşa bir eğitim gerçekleştirdi. Program kapsamında katılımcılar ilgi alanlarına göre dört farklı alanda eğitim aldılar. Bu alanlar; Photoshop ve Web Tasarımı, Delphi, Bilgisayarlı Muhesebe ve Office Programı eğitimleridir.
Yoğun ilginin olduğu eğitimlerde 100 kişi sertifika almaya hak kazandı. 4 Haziran
 

AKINSOFT, kurulduğu 1995 tarihinden bu yana Sosyal Sorumluluk bilinciyle hareket eden, geçmişte pek çok başarılı faaliyete imza atan ve bu ivmesini sürdüren Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biridir. İçinde bulunduğumuz 2011 yılında da eğitim faaliyetlerine devam eden firma,  Makine Mühendisleri Odası ile ortaklaşa bir eğitim gerçekleştirdi. Program kapsamında katılımcılar ilgi alanlarına göre dört farklı alanda eğitim aldılar. Bu alanlar; Photoshop ve Web Tasarımı, Delphi, Bilgisayarlı Muhesebe ve Office Programı eğitimleridir.

Yoğun ilginin olduğu eğitimlerde 100 kişi sertifika almaya hak kazandı. 4 Haziran cumartesi günü AKINSOFT Genel Merkez’de  gerçekleşen sertifika törenine, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN da katılarak; “Kariyeriniz için önem arz eden sertifikalarınızı almaya hak kazandığınız için sizleri tebrik ediyor, sertifikalarınızın iş yaşamınızda sizlere başarı sağlamasını temenni ediyorum.” dedi. Sertifika töreninin ardından katılımcılara müzik eşliğinde kokteyl verildi. Düzenlenen organizasyondan ötürü mutluluklarını dile getiren katılımcılar, eğitime verdiği desteklerinden dolayı AKINSOFT ailesine teşekkür ettiler.

2930

 

Benzer Yazılar