AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 26 Kasım 2011 (0) (2173)

AKINSOFT 7. Bonus Dönemi Ödül Takdim Ve Tatil Organizasyonu Coşkusu, AKINSOFT Altın Klavye Üstün Başarı Ödülü

AKINSOFT’un gelenekselleşen Bonus Dönemi Ödül Takdim Ve Tatil Organizasyonlarının 7.si 20-23 Ekim 2011 tarihleri arasında Antalya Le Chateau De Prestige Resort Spa Thalasso Otel’de gerçekleşti. 300’ü aşkın davetlinin katıldığı törende AKINSOFT Ailesi yeni başarılara imza atmış olmanın gururunu ve mutluluğunu doyasıya yaşadı. Birbirinden güzel ödüller kazanan AKINSOFT Çözüm Ortaklarının yanı sıra yüksek performans gösteren AKINSOFT Personelleri de başarılarının taçlandırılmasının gururunu yaşadı.

7.Bonus Dönemi boyunca yüksek performans gösteren AKINSOFT Çözüm Ortakları keyifli bir tatil geçirerek hem yorgunluklarını attılar hem de tatil sonunda gerçekleştirilen Ödül Takdim Töreninde kazandıkları ödüller ile motivasyon depoladılar. Otomobil, televizyon, notebook, projeksiyon cihazı gibi ödüllerin yanı sıra unutulmaz bir tatil kazanan AKINSOFT Çözüm Ortakları yeni dönem için tam motivasyonla tatillerini sonlandırdılar.

Renault Yeni Symbol kazanan AKINSOFT Gaziantep Bölge Bayi Egen Bilgisayar’ın yetkili ismi Yusuf KISACIK ve Dacia Logan Sedan kazanan AKINSOFT Gaziantep Şahinbey Ana Bayi Gümüş Bilgisayar’ın yetkili ismi Muhittin GÜMÜŞ ise araçlarını teslim almanın mutluluğu ile tatillerine son verdiler.7_bonus

Benzer Yazılar