AKINSOFT Dış Ticaret AKINSOFT 26 Kasım 2011 (0) (2045)

AKINSOFT KKTC Distribütörü CHIP COMPUTER

 

AKINSOFT Kuzey Kıbrıs Distribütörü Bayi CHIP COMPUTER yetkilisi Hüseyin HEKİMOĞLU, dergimiz Inovax  için firmaları ve Kuzey Kıbrıs’ta AKINSOFT  hakkında bilgiler verdi.

HEKİMOĞLU : “ AKINSOFT yazılım sektöründe en üst seviyede ve bize gereken her     konuda destek sağlamakta.”

Firmanızı bize kısaca tanıtır mısınız?

CHIP COMPUTER 2006 Yılında KKTC ‘de kurulmuştur. Faaliyetlerimizi 5 senedir sürdürmekteyiz. CHIP COMPUTER olarak AKINSOFT programlarının satışı başta olmak üzere, pc satış ve pc servisi, internet sağlayıcısı satışı, kamera sistemleri kurulumu, web tasarımı gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

AKINSOFT’la tanışmanız nasıl oldu? Neden AKINSOFT’u tercih ettiniz?

AKINSOFT ile tanışmamız 2007 yılı içerisinde programcılık sektörüne girmeye karar vermemizle olmuştur. Bu karardan sonra bazı araştırmalar yaptık ve araştırmaların  sonucunda gördük ki AKINSOFT gelecek vadeden ve yaptığı çalışmalarla başarılı olmuş bir firma. Bu yüzden AKINSOFT’u tercih ettik. Daha sonraları vermiş olduğumuz karardan dolayı çok memnun olduk çünkü; AKINSOFT yazılım sektöründe en üst seviyede ve bize gereken her konuda destek sağlamakta.

KKTC’de en çok hangi AKINSOFT programlarına ilgi duyuluyor?

KKTC’ de AKINSOFT’un en fazla ilgi gören programları arasında WOLVOX ERP yer almaktadır. Çünkü fiyat ve destek olarak müşterilerimiz hem memnun kalıyor hem de programlarımız herhangi bir şekilde müşteriyi yanıltmıyor. WOLVOX ERP programının satıştaki bu  başarısını, önümüzdeki günlerde canlanmaya başlayacak olan turizm sektörüyle birlikte WOLVOX  Otel programlarımızın satış başarısıyla devam ettirmeyi planlıyoruz.

AKINSOFT Distribütörlüğü firmanıza neler kazandırdı? Ne gibi avantajlar sağladı?

AKINSOFT Distribütörü  olmamız bize birçok kapı açtı. Örneğin müşterimiz olmayan bir kişi gelip programımızı beğenip alıyor ve yanında kullanacağı  ekipmanları da beraberinde alıyor. Yani  müşterimiz olmayan kişileri kendimize çekmekle beraber kendi müşterilerimizin de yazılım programı için başka firmalara gitmelerini teşvik etmemiş olduk.
KKTC’de program fiyatları konusunda, firmalar ve şahıslar bizim fiyatlarımızdan dolayı rekabet içerisine girmişlerdir. Ama sonunda AKINSOFT’un hizmet desteği ve fiyatlarımız göz önüne alındığında galip olan taraf her zaman biz olmuşuzdur.

Son olarak AKINSOFT ile ilgili neler söylemek istersiniz?

AKINSOFT’u gerek robotik çalışmalarından gerekse program sektöründeki başarılarından dolayı kutlar, başarılarının devamını dilerim. Teşekkür ederim.

Benzer Yazılar