AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 25 Kasım 2011 (0) (1975)

AKINSOFT’A ÖDÜL YAĞMURU

bilisim_odul copy

 

Ülkemizde bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hemen her alanda bilişime duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Türkiye’nin bilgi toplumu olması yolunda önemli katkıları olan ve hızla Dünya’ya açılan AKINSOFT; Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen Bilişim Hizmet Ödüllerinde Finansal Uygulama Kategorisinde 3. oldu. TBD’nin internet sitesi üzerinden yapılan oylama sonucu başarılı olan firmalar, T.C.Ulaştırma Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından desteklenen, Bilişim 2011, 28.Ulusal Bilişim Kurultayı kapsamında 26 Ekim 2011 tarihinde JW Marriott Hotel Ankara’da gerçekleşen tören ile ödüllerine kavuştu. AKINSOFT’un ödülünü; AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Özgür AKIN, CHP Genel Başkan Yardımcısı Emrehan HALICI’nın elinden aldı.

vizyon_2011_odulozgur_akin_odul_2

Teknoloji alanında yaptığı yeniliklerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sektörün lider ismi AKINSOFT, ödül yağmuruna tutuluyor. 26 Ekim 2011 tarihinde Türkiye Bilişim Vakfı tarafından düzenlenen Bilişim Hizmet Ödüllerinde Finansal Uygulama Kategorisinde 3.’lük kazanan AKINSOFT, Konya Vizyon Dergisi tarafından düzenlenen Konya Şeker Vizyon Ödülleri kapsamında ise Üstün Hizmet Ödülleri Kategorisinde “Yılın Teknoloji Yatırımı” ödülüne layık görüldü.

Konya’nın en’lerinin belirlenmesi için yapılan ankette, 20 Temmuz-15 Ekim 2011 tarihleri arasında 17 farklı dalda 450.000 oy kullanıldı. Konya Rixos Otel’in Balo Salonunda gerçekleşen törende “Yılın Teknoloji Yatırımı” ödülünü AKINSOFT adına, AKINSOFT Bayi Koordinatörü Esma AKIN aldı. Ödülü teslim aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan AKIN “Yaklaşık 17 yıldır bilişim sektöründe emin adımlarla ve başarılarla ilerliyoruz. Aldığımız ödüller bizi onurlandırıyor. Bu ödülü 13 ülkede faaliyet gösteren 2000’in üzerindeki AKINSOFT Çözüm Ortağı ve müşterilerimiz adına alıyorum. Teknolojiye yaptığımız yatırımlar devam edecek.”dedi.

Benzer Yazılar