AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 26 Kasım 2011 (0) (3022)

BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ AKINSOFT Gaziantep Bölge Bayi Egen Bilgisayar

AKINSOFT 7. Bonus Dönemi Bölge Bayi Birincisi AKINSOFT Gaziantep Bölge Bayi Egen Bilgisayar yetkilisi  Yusuf KISACIK ile ‘BAŞARI’ lı bir röportaj …

Firmanız hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz? AKINSOFT ile tanışma ve AKINSOFT Ailesine katılma hikayenizi kısaca anlatır mısınız?

AKINSOFT Gaziantep Bölge Bayi Egen Bilgisayar  2008 yılında kurulmuştur.  Kurulduğumuz dönemde öncelikli hedefimiz, donanımdan ziyade yazılım kanalında bir müşteri portföyü oluşturmak ve müşterilerimize yazılım desteği sağlamaktı. Bunun için de; gerek müşteri portföyü bakımından gerekse program çeşitliliği bakımından  en doğru tercih AKINSOFT’ tu. Daha önceden de tanıdığımız ve takip ettiğimiz bir firma da olunca; zaman geçirmeden bayilik için başvuruda bulunduk ve çok kısa bir sürede ana bayi olduk. İlerleyen dönemlerde de bölge bayi olduk. Şu anda biz de AKINSOFT Ailesi içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gaziantep’te AKINSOFT Çözüm Ortağı yapılanması nasıl, bu yapılanma aşamasında nelere dikkat ettiniz?

Bölge Bayi olduktan sonra, ilk işimiz bayi yapılanmamızı gözden geçirmek oldu. Bu işi yapabileceğine inandığımız, müşteri portföyü geniş olan, bu işe zaman ayırabilecek bayi arkadaşlarımızı bünyemize katarak yolumuza devam ettik. AKINSOFT Bonus Sistemi’nde bugüne kadar başka ne gibi başarılarınız oldu?

AKINSOFT Bonus Sistemi’nde yer aldığımız  ilk yıl olan 2009 yılında Türkiye 4.lüğünü, geçen yıl Türkiye 2.liğini ve bu yıl da Türkiye birinciliğini kazandık.

AKINSOFT 7. Bonus Döneminde Bölge Bayi birincisi oldunuz. Başarınızı ne gibi etkenler destekledi, çalışma stratejiniz nedir?

Öncelikle biz bu hedefi  sisteme dahil olduğumuz ilk zamanlarda belirlemiştik. Bu işin bir ekip işi olduğunu ve planlı çalışmanın sonucunda başarılabileceğini bilerek, Çözüm Ortaklarımızla birlikte daha fazla enerji sarf ederek çalışma tempomuzu arttırdık. Tabi burada en önemli faktörlerden birisi de müşteri memnuniyetine çok önem vererek referans müşterilere daha kolay satış yapabilme imkanını elde etmiş olmamızdır.

8. Bonus Dönemi için ne gibi planlar yaptınız? Hedefleriniz nelerdir?

8. Bonus Dönemi’nde işimiz her ne kadar 7. Bonus Dönemi’nden daha zor olsa da yine iddiamızı sürdürmek için mücadele edeceğiz. Ama bundan daha önemlisi AKINSOFT markasını daha çok yaygın hale getirmek için çalışacağız. Bu yıl ki hedefimiz, yine Gaziantep bölgesi olarak il bazında   iddiamızı ortaya koyabilecek çalışmalar yapıp zirvede yer alabilmektir.

7. Bonus Dönemi’nin ilklerinden olan ve bundan sonra birinciliği yakalayan bölge bayilerimiz arasında elden ele aktarılacak olan  AKINSOFT Altın Klavye Üstün Başarı Ödülü’nü  ilk siz teslim aldınız. Ödülle ilgili neler düşünüyorsunuz ?

Altın klavye ödülü  gecenin en güzel sürprizi oldu. Açıkçası böyle bir ödülün ilk sahibi olmak çok daha anlamlı. Aynı zamanda üzerimizdeki yükün ne kadar ağır olduğunu bizlere gösterdi. Bu sürprizi bize yaşatan tüm  AKINSOFT Genel Merkez Personeline teşekkür ederim.

araba_odul

Benzer Yazılar