AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 26 Kasım 2011 (0) (4397)

Mevlüt ACAROĞLU’nun Sunduğu AKINSOFT Kurum Kültürü Yarışması, İzleyicilere Neşeli Dakikalar Yaşattı

20 – 23 Ekim 2011 tarihleri arasında Antalya Le Chateau De Prestige Resort Spa Thalasso Otel’ de gerçekleştirilen AKINSOFT 7.Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu kapsamında düzenlenen AKINSOFT Kurum Kültürü Yarışması, renkli görüntülere ve kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu.

21 Ekim 2011 Cuma günü yapılan AKINSOFT Kurum Kültürü Yarışması’ na  katılmak isteyen AKINSOFT Çözüm Ortakları, otele giriş yaptıkları sırada isimlerinin yazılı olduğu kağıtları rezervasyon masası üzerinde bulunan çekiliş fanusuna attı. Yarışmanın yapıldığı 21 Ekim Cuma akşamı, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Özgür AKIN’ ın kurayla ilk yarışmacıyı belirlemesinin ardından AKINSOFT Üst Düzey Yöneticilerinin ve AKINSOFT Çözüm Ortaklarının kurayla belirlediği toplam 10 yarışmacı salondaki yerlerini aldı. Yarışmacılar; AKINSOFT Kurum Profili, AKINSOFT Yazılımları ve AKINSOFT Robotik Departmanı çalışmaları gibi AKINSOFT ile ilgili çeşitli konularda sorulan soruları cevaplandırdı.

Mevlüt ACAROĞLU’ nun eğlenceli sunumuyla renk kattığı yarışmada, sorulan 15 soruya 3 yarışmacı da aynı sayıda doğru yanıtı verince ek olarak 5 soru daha soruldu. Kıran kırana bir mücadeleyle geçen yarışmada, sorulara toplamda  en çok doğru cevabı veren AKINSOFT Siirt Bölge Bayi Eprom Bilgisayar yetkilisi Barış Turan, yarışmanın büyük ödülü olan SEG LCD Tv’ yi kazanan isim oldu.

kurum_kulturu_yarismasi_

Benzer Yazılar