Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 13 Şubat 2012 (0) (2577)

Çınar Döner Production AKINSOFT WOLVOX Erp E- Business Kullanıyor

Hüseyin HORTOĞLU :Kurumsallaşma yolunda firmamızın  yaptığı en önemli  ‘devrim’ lerden biri AKINSOFT programını kullanmaya başlamak oldu.

 

Hüseyin HORTOĞLU : Kurumsallaşma yolunda firmamızın  yaptığı en önemli  ‘devrim’ lerden biri AKINSOFT programını kullanmaya başlamak oldu.

Firmanızı bize kısaca tanıtır mısınız ?

Çınar Döner Production 2008 yılının mayıs ayında Romanya’nın başkenti Bükreş’te kuruldu. Kaliteli üretim prensibimiz sayesinde kısa sürede üretim seviyemizi en üst düzeye çıkarttık ve ardından Romanya’nın doğusunda bulunan Galati kentinde kapalı alanı 2500 metrekare olan fabrikamızın temellerini attık. Şu anda Avrupa’nın 6 ülkesine ihracat yapan, hijyen açısından Avrupa standartlarına uygun üretim yapan Çınar Döner, yüksek iş temposuyla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

AKINSOFT’la tanışmanız nasıl oldu ?

Firmamız büyüdükçe ve kurumsallaştıkça işimizi kolaylaştıracak programlara ihtiyaç duyduk. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda AKINSOFT’a ulaştık. Daha önce bir çok firma ile çalışmamıza rağmen en verimli çalışabildiğimiz firma kesinlikle AKINSOFT olmuştur.

Neden AKINSOFT’u tercih ettiniz ?

Türkiye’de yaptığımız araştırmalar sonucunda aldığımız bütün bilgiler bize AKINSOFT’u işaret etti. Müşteri hizmetleri departmanının yetkinliği ve yardım konusundaki özverisi, programlarının kullanımının basit ve verimli olması AKINSOFT ile çalışmamızın en büyük nedenlerindendir.

cinar2Hangi AKINSOFT programını kullanıyorsunuz ? Hangi alanda ne amaçla kullanıyorsunuz ?

AKINSOFT WOLVOX Erp E- Business programını kullanıyoruz. Firmamızın A’ dan Z’ ye bütün iş süreçlerini AKINSOFT sayesinde daha verimli hale getiriyoruz. Tavuk girişinden, dönerin satışına kadar her şeyi rahatlıkla kontrol altında tutabiliyoruz.

WOLVOX Erp E- Business  firmanıza neler kazandırdı ? Ne gibi avantajlar sağladı ?

Firmamızın prensip olarak en önemsediği şeylerden biri de  ‘istatistik’ tir. AKINSOFT sayesinde istatistiklere en kısa zamanda ulaşıp, doğru hamleleri doğru zamanda yapma şansını yakaladık. Girdiğimiz üretim raporları sayesinde üretimimizi daha verimli hale getirdik.

Son olarak AKINSOFT hakkında neler söylemek istersiniz?

Kurumsallaşma yolunda firmamızın  yaptığı en önemli  ‘devrim’ lerden biri AKINSOFT programını kullanmaya başlamak oldu. Bu firmamız için tam anlamıyla vites yükseltmek oldu. AKINSOFT Ailesine başarılarının devamını diliyorum.

 

Etiket;
ERP Programları
Ön Muhasebe Programı
Muhasebe Programı

Benzer Yazılar