AKINSOFT 8. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TATİL ORGANİZASYONU

AKINSOFT 8. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TATİL ORGANİZASYONU 04 – 07 EKİM TARİHLERİ ARASINDA Antalya Limak Limra Otel’de gerçekleştirildi.

AKINSOFT, her yıl 1 Ağustos tarihinde başlayan ve 31 Temmuz’da son bulan Bonus Dönemi’nin ardından düzenlenen Bonus Ödül Töreni’nde, dereceye giren Çözüm Ortaklarını birbirinden güzel hediyelerle ödüllendirdi.

Bu yıl; 04 – 07 Ekim 2012 tarihleri arasında Antalya Limak Limra Hotel & Resort’de 8.’si gerçekleştirilen ve beklenenin üstünde 400’ü aşkın davetlinin katıldığı Bonus Ödül Töreni ile AKINSOFT ailesi, her zaman başarılı çalışmaların altına imza atmaya devam ediyor.

Ünlü Sanatçı Burcu Güneş’in, Güzel Sesi, Muhteşem Şarkıları ve Sevilen Sunucu Mülayim’in Eğlenceli Sunumuyla Unutulmaz Bir Ödül Töreni…

AKINSOFT, Çözüm Ortaklarını ödüllendirdiği törende, katılımcılara eğlenceli dakikalar ve yine sürprizlerle dolu keyifli bir tatil yaşattı. Çözüm Ortakları için organize edilen bu etkinlikte, AKINSOFT Gala Gecesi’nde sahne alan, ünlü sanatçı Burcu Güneş güzel sesiyle, katılan davetlilerin hafızalarından silemeyeceği bir gece yaşamasını sağladı. Ayrıca, ekranların sevilen yüzü Cengiz Çimen ( Mülayim ), organizasyon boyunca düzenlenen yarışmalara eğlenceli sunumlarıyla renk kattı.

8.bonus

Benzer Yazılar