AKINSOFT 8. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu 1.si İstanbul 5. Bölge Bayi Niltek Bilişim ile söyleşi

Firmanız hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz? AKINSOFT ile tanışma hikayenizi kısaca anlatır mısınız?

Şirketimiz geçmiş yıllardaki Teknoloji ve Bilişim tecrübelerime dayanarak 2004 yılında; Donanım Satış, Donanım Destek ve Web Tasarım faaliyetlerini kapsayacak şekilde faaliyete geçmiştir.

Şirketimizin faaliyete geçmesinden kısa bir süre sonra bir müşterimizin Muhasebe Programı talebi üzerine AKINSOFT ile tanışılmış ve bayi olunmuştur.

AKINSOFT faaliyetlerinin yoğunlaşması üzerine diğer faaliyetler askıya alınarak, sadece AKINSOFT yazılımlarının satış ve desteği konularında hizmet verilmeye başlanmış ve İstanbul Bölge Bayi olunmuştur.

AKINSOFT müşterilerine en iyi desteği verecek şekilde yapılanmamız tamamlanarak eğitimli 8 personelimiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
niltek_bilisim_1

İstanbul’da AKINSOFT Çözüm Ortağı yapılanması nasıl? Bu yapılanma aşamasında nelere dikkat ettiniz?

İstanbul’da AKINSOFT Çözüm Ortağı yapılanması son dönemde geliştirilmekte olup, bayi kalitesi artırılmaktadır. Özellikle çözüm ortaklarının online eğitim ve sınav/sertifikasyon sistemi ile bilgi seviyelerinin artırılması, çözüm ortaklarının performanslarını artırmıştır.

Bayilerimizin bilgi seviyelerinin üst seviyelere çıkarılması, AKINSOFT kurumsallığını sağlaması ve moral motivasyonlarının yüksek tutulması konularında çalışmalar yapılmıştır.

AKINSOFT 8. Bonus Dönemi’nde Bölge Bayi 1.si oldunuz. Başarınızı ne gibi etkenler destekledi, çalışma stratejiniz nedir?

Reklam ve tanıtım faaliyetlerine önem veren Firmamızda ayrıca satış yapılan müşterilerimize maksimum destek verilerek, programlarımızı üst seviyede kullanmaları sağlanmış, memnun müşterilerin referanslarından faydalanılmıştır.

Memnun müşteri kitlesini oluşturabilmek amacıyla kaliteli personel istihkam edilerek personele yoğun eğitimler verilmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve personel analizi maksadıyla satış/eğitim sonrasında müşterilerimize anket yapılmış anket sonuçları kapsamında eksiklikler giderilmiştir.

niltek_bilisim_29. Bonus Dönemi için ne gibi planlar yaptınız? Hedefleriniz nelerdir?

Diğer dönemlerde yapmış olduğumuz tanıtım faaliyetlerini artırarak devam etmek,

Çözüm Ortaklarının eğitimlerini artırarak, bayi yapılanmamızdaki kaliteyi yükseltmek,

Çözüm Ortaklarımızın moral motivasyonunu yükseltici faaliyetler planlamak,

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak.

Hedefimiz maksimum sayıda firmayı AKINSOFT ile tanıştırmaktır.

AKINSOFT, Altın Klavye Üstün Başarı Ödülü’nü bu sene siz teslim aldınız. Başarının simgesi olan bu ödülle ilgili neler düşünüyorsunuz?

Büyük bir manevi değeri olan Altın Klavye Üstün Başarı Ödülü’ne sahip olmak büyük bir onur olup, Altın Klavye Üstün Başarı Ödülü’nün Bonus Dönemi 1.si Bölge Bayi’nde devamlı kalmasının uygun olduğu düşünülmektedir.

Benzer Yazılar