AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 14 Kasım 2012 (0) (5256)

CEMO Restaurant’ın Tercihi AKINSOFT WOLVOX ERP E- Business

Cemo Restaurant yetkilisi Gökhan KARAMERCAN ile keyifli bir söyleşi

Öncelikle firmanız hakkında bize bilgi verir misiniz?

Cemo, 1985 yılında Mustafa Karamercan ve Ali Osman Karamercan tarafından Nalçacı caddesinde kuruldu. Geçen süre içerisinde diğer semtlerden de yoğun ilgi ve talep üzerine, 2006 yılında 2. şube olan Meram Cemo ve 2011 yılında şehirleşmenin Selçuklu İlçesi’ne kaymasıyla 3. şube Cemo Selçuklu hizmet vermeye başladı.

Cemo Restaurant’ın kuruluşundan sonra siz ne zaman işlerin içerisinde yer almaya başladınız?

Mustafa Bey ve Ali Osman Bey halen işlere devam ederken, 2. jenarasyon olarak, aktif iş hayatına 2008 yılında öğrenimimi tamamladıktan başladım. Ancak restaurant sektörünün içinde büyüdüğüm için öğrenim hayatım devam ederken de okuldan kalan zamanlarımın büyük çoğunluğunu burada çalışarak geçirdim. Çekirdekten yetiştiğimi de söyleyebilirim.

Firmanızda geleceğe yönelik yapmak istediğiniz değişiklikler, hedefler neler? Şu an için farklı çalışmalarınız var mı?

Gelecekle ilgili planlarımız ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk olarak İstanbul’da şube açmak için görüşmelerimiz devam etmektedir. Konya içinde farklı sektörlerde çalışmalar düşünülüyor. 3 farklı semtte bulunan restaurantlarımızın şu an için yeterli olduğunu düşünerek, farklı alanlarda, farklı sektörlerde başarılı girişimler yapmayı planlıyoruz.

Konya’ya şehir dışından gelen misafirler neden Cemo’yu tercih ediyor?

Cemo markasının bilinilirliği bunun en önemli nedenlerinden biri. Konya’ya gelen misafirlerimizi Konya’ya gelmeden Cemo markasını bildikleri ve referans olarak gösterilmemiz nedeniyle bizi tercih ediyorlar.

Ne kadar süredir WOLVOX Restaurant Programını kullanıyorsunuz?

WOLVOX Restaurant Programını yaklaşık 1 yıldır kullanıyoruz.

Programımızı kullandıktan sonra firmanızda ne gibi değişiklikler oldu?

Servis hızımızda artış oldu. Mutfak ve servis elemanları arasındaki iletişim kopukluğu giderildi. Ürün ve hizmet kayıpları en az seviyeye düşürüldü. Stok kontrolü sağlanmış oldu.

cemo_2Neden bizim programımızı tercih ettiniz?

AKINSOFT’u öncelikle Konya’mızın Türkiye’ye kazandırdığı en büyük firmalardan birisi olması, kurumsal olması ve tabi ki de sektörünün öncü bir kuruluşu olması nedeniyle tercih ettik. Bunun yanı sıra servis imkanlarının son derece hızlı, işinde uzman kadrosuyla çalışması, programın bizim isteklerimizi karşılayacak seviyede olması ve geliştirilebilir özellikte olmasıdan dolayı WOLVOX RESTAURANT programını kullanmaya karar verdik.

AKINSOFT Garson Çağrı Sistemi hakkında neler düşünüyorsunuz?

AKINSOFT Garson Çağrı Sistemini henüz kullanmıyoruz. Fakat ilerleyen dönemlerde kullanmayı düşünüyoruz. Restaurant sisteminde yeni, modern ve güzel bir çalışma.

Son olarak AKINSOFT hakkında neler söylemek istersiniz?

AKINSOFT’u kurumsal ve başarılı bir firma olduğunu düşünüyor ve böyle büyük firmaların her daim başarılı çalışmalara imza atmasını temenni ediyorum.

Benzer Yazılar