Çipa Saklıbahçe Çiğköfte’nin Tercihi AKINSOFT WOLVOX Restaurant


Öncelikle bize kendiniz ve firmanız hakkında bilgi verir misiniz?

Öncelikle röportaj talebiniz için çok teşekkür ederim… Ben Fikriye SÜT, Denizliliyim, 11 yıldır gıda sektörünün içindeyim. Eşim Erol Bey ile beraber çalışmaktayız. ÇİPA SAKLIBAHÇE ÇİĞKÖFTE, 2002-2008 yılları arası şahıs, 2008 yılından sonra ideallerimizi ve hizmet kalitemizi daha da ilerletebilmek için şirket olarak faaliyetine devam etmektedir.
Öncülüğümüz kalite, hijyen ve lezzetli ürünlerdir. Çünkü bizim için müşteri; kaçırılmaması gereken bir fırsat değil, kaybedilmemesi gereken bir dosttur. Bundan dolayı işletmemize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak birinci görevimiz. Hijyene ve misafirlerimize önem verdiğimiz için en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Sektör anlamında çok şanslısınız. Gıda sektörü sürekli bir sektör ve siz bu sektörün neresindesiniz?
Gıda sektöründe şanslı olduğumuzu tabi ki düşünüyorum. Süreklilik arz eden bir sektör olduğu yadsınamaz bir gerçek. Fakat bu şans için de çok çaba ve emek harcamak gerekli. Ancak özgüven ve kalite standartlarını koruyarak sayılı mekanlar arasında yer alabiliyor ve tercih noktası olabiliyorsunuz. Bu kalite standartlarını yakalamış ÇİPA SAKLIBAHÇE ÇİĞKÖFTE de, Denizli’de Restaurant – Cafe olarak tercih edilen sayılı mekanlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Hizmet standartları ve müşteri memnuniyeti bizim için öncelik ve bunu sürekli yenileyip geliştirerek, en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.

Denizli’ye gelen yerli ve yabancı turist oranını yeterli buluyor musunuz? Bu oran sizi etkiliyor mu? cipa5


Çok üzücü bir konuya değindiniz. Maalesef Denizli’ye gelen turist yoğunluğu çok fazla değil. Her geçen yıl da azalıyor. Bilindiği üzere de turizmin devlet bütçesine sağladığı katkı hiçbir zaman göz ardı edilemez. Hem devlet hem de bizim gibi hizmet sektöründe yer alan işletmeler açısından bir kayıp, turistlerin gelmemesi. İlerleyen dönemler için bu konuda artış olacağı inancındayız.

Ne kadar süredir WOLVOX Restaurant Programını kullanıyorsunuz? Programımızı kullanmaya başladıktan sonra firmanızda ne gibi değişiklikler oldu?
Yaklaşık 5 yıla yakın bir zamandır, AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programını kullanmaktayız.
AKINSOFT WOLVOX programını muhasebenin temeli olan bir kontrol mekanizması olarak görüyorum. Cari hareketlerinizi, stok envanterinizi ve analiz istatistiklerinizi çok rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Bu sayede işlerimiz daha seri ve verimli yürümektedir.

Neden AKINSOFT ve AKINSOFT’la ilgili neler söylemek istersiniz?
Bir işletmenin devamlılığı ve ilerleyebilmesi temel muhasebeden geçmektedir. Muhasebe ise; şeffaflık, netliktir. Bu yüzden AKINSOFT yazılımı vazgeçilmezimiz ve tek tercihimiz. AKINSOFT bizim sektörümüzün gereklerine en iyi şekilde cevap verebiliyor. Ayrıca; AKINSOFT sayesinde tanıştığım Denizli Bölge Bayi Garanti Bilişim’e göstermekte oldukları destek, yardım ve özveri için ve yazılımı üreten AKINSOFT’un, halen bizim isteklerimiz karşısında bıkmadan çabalayan, uğraşan, uzman ve güler yüzlü kadrosuna, sonsuz teşekkürlerimi sunarım…

Benzer Yazılar