AKINSOFT Bölge Bayisi KOBİHATTI Bilgisayar Yöneticisi Okan DİNÇDERİN ile AKINSOFT 9. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu 1.liğini konuştuk

Firmanız hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz? AKINSOFT ile tanışma hikayenizi kısaca anlatır mısınız?
KOBİHATTI 2002 yılında Bursa’da kendi öz sermayesi ile 1 kişiyle kurulmuştur. 2008 yılında şirketleşerek çalışmalarına bilişimin farklı sektörlerinde de devam eden KOBİHATTI Bilgisayar toplamda 6 şubeli ve 32 personel istihdam eden bir yapıya bürünmüştür. AKINSOFT ile ise kuruluşumuzun 2.nci ayında tanıştık ve bir yazılım devinin doğuşuna birinci yetki ve merciden şahit olma şansını yakaladık. Okan DİNÇDERİN tarafından kurulan KOBİHATTI. 2002 yılında bayilik statüsünde başladığı AKINSOFT ticari hayatına 2003 yılında BÖLGE BAYİ olarak devam etmiştir. Yazılım noktasında AKINSOFT’tan aldığı güç ile Bursa ili ve çevresinde kolay ve güvenilir yazılımı insanlığın hizmetine sunmak için 10 seneyi aşkın süredir çalışmaktadır.

Bursa’da AKINSOFT Çözüm Ortağı yapılanması nasıl? Bu yapılanma aşamasında nelere dikkat ettiniz?
Bursa’da Çözüm Ortağı yapılanmasına 2003 yılında gerilla stratejisi ile başlayan firmamız, 2010 yılından bu yana ağır bir filtre sistemi ile gücünü Bursa ilinde ispat etmiş ve sektör lideri olan bilişim firmaları ile yoluna devam etmektedir.
AKINSOFT 9. Bonus Dönemi’nde Bölge Bayi 1.si oldunuz. Başarınızı ne gibi etkenler destekledi, çalışma stratejiniz nedir?
Çok alışılagelmiş bir şey söyleyeyim size ve diyeyim ki; EKİP RUHU.
KOBİHATTI bir aile şirketi olmamasına karşın ekibinde bulunan her bir birey ile kardeş, arkadaş ve dost ruhuna sahiptir. Ekibin çalışma ve arzusunu çalan bir telefonda bile duydukları heyecandan görebilirsiniz. Ekibime ve tüm bayi dostlarıma sizin vasıtanız ile tekrar teşekkür ediyorum.

10. Bonus Dönemi için ne gibi planlar yaptınız? Hedefleriniz nelerdir?
Başladığımız bu yolda tek bir plan yaptık. Ve planımızın hedef olduğunu söyledik. Biz dedik ki,başarılıyız,biz çalışkanız,biz istekliyiz, biz arzuluyuz… Ve Dedik ki “o zaman biz birinciyiz”. Hedefsiz bir hayat olmaz. Hedef = Başarı

AKINSOFT, Altın Klavye Üstün Başarı Ödülü’nü bu sene siz teslim aldınız. Başarının simgesi olan bu ödülle ilgili neler düşünüyorsunuz?
Ülkemizde bir tabir vardır. Ben Altın Klavye için tek bir şey söyleyeceğim size. O ödülün tadını sordunuz cevap veriyorum: ANLATILMAZ, YAŞANIR.

Benzer Yazılar