OctoPlus Kullanıcısı – Tekirdağ – Power Elektronik & Otomasyon


POWER ELEKTRONİK ve OTOMASYON Yetkilisi Tuncay BİLGÜ ile yapılan keyifli söyleşide, AKINSOFT OctoPlus Programı’nı kullanmanın avantajlarından bahsedildi…

Power Elektronik & Otomasyon’u kısaca tanıyabilir miyiz?
Faaliyetine 2010 yılında POWER ELEKTRONİK ve OTOMASYON olarak başlayan; fabrikaların, imalatçıların, büyük-küçük işletmelerin makine ve otomasyon işlerini üstlenen genç ve dinamik bir şirkettir.
Endüstriyel tesis ve makinelerin elektrik – otomasyon sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, PLC ve SCADA programlarının yapılması, panoların yapımı, montajı ve sistemin devreye alınması işleri firmanın ana faaliyet konusudur.
Tecrübeli ve gelişen kadrosuyla ileri teknolojiyi birleştiren POWER ELEKTRONİK ve OTOMASYON elde ettiği güven ve destekle, her an gelişen ve Türkiye’nin gelişmesine de katkıda bulunan işletmelerin makine ve otomasyon sistemleri faaliyetlerine cevap vermektedir.
Türkiye’nin önde gelen bir çok sanayi kuruluşuna doğrudan veya dolaylı olarak çeşitli proses kontrol sistemleri kurulmuştur. Kurulan sistemlerde ağırlıklı olarak Siemens S7 200-1200-300 serisi, Fatek PLC’ler gerek lokal, gerekse DCS olarak ve SCADA olarak WinCC, Protool ile bilgisayarlı veya operatör panelli uygulamalar yapılmıştır. Firma taahhüt ettiği sistemleri kendi bünyesinde projelendirmekte ve üretmektedir.
Cihaz tasarım ve üretimi, firma bünyesinde uzun süreli tecrübeler neticesinde yetişmiş personel tarafından yapılmaktadır.

AKINSOFT OctoPlus’ı seçmenizde etkili olan faktörler neler?
AKINSOFT’un yerli, kendini ispatlamış, genel olarak baktığımızda da kullanımı yaygın ve teknik desteği çok hızlı bir program olması bizi etkileyen faktörlerdi.
Kullanmaya başladığınızda da eğitim ve teknik destek olarak ihtiyacınız olduğunda çok hızlı çözüm bulabileceğiniz bir yazılım olduğunu görebiliyorsunuz.

AKINSOFT OctoPlus firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Muhasebe olarak, firmamızın her türlü ihtiyacını karşılayacak modüllere sahip olmasıyla; iş düzeni, evrak takibi ve pratikliğe kavuşmamızı sağladı. Geriye dönük olarak; günlük, haftalık, aylık ve yıllık analizler yaparak ileriye dönük planlar oluşturabiliyoruz.

Program kullanmaya yeni başlayacak firmalara önerileriniz nelerdir?
Orta ölçekli tüm firmalarda kullanılabilecek, güven veren bir program olduğunu söylemek isterim. Ayrıca alınacak bir eğitimle desteklendiğinde firmanıza yeni bir bakış açısı yaratarak, bir muhasebe programını kazanca dönüştürmek mümkün.

Tuncay BİLGÜ
Genel Koordinatör

 

 Etiket Bulutu:Muhasebe, Ön Muhasebe programı.

Benzer Yazılar