AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 30 Kasım 2013 (0) (1195)

YANDEX’TEN AKINSOFT ZİYARETİ

Teknoloji alanında yaptığı yeniliklerle adından sık sık bahsettiren AKINSOFT, gerçekleştirdiği YANDEX işbirliği ile de basında uzun süre yer aldı. AKINSOFT-YANDEX iş birliğinden sonra, 16 Ağustos 2013 tarihinde, YANDEX Dağıtım Departman Ortağı ve Hesap Yöneticisi Ilya KARPUKHIN ve YANDEX Türkiye İnternet Gelişim Uzmanı Emre ERŞAHİN, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN’ı yerinde ziyaret ederek, görüşmeler gerçekleştirdiler. Yapılan toplantılarda alanında uzman iki teknoloji devi karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
22 Nisan 2013 tarihinde, Türkiye’nin öncü teknoloji firmaları YANDEX Türkiye ve AKINSOFT stratejik bir iş birliği yaptılar. AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN ile YANDEX Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali YALÇINDAĞ tarafından imzalanan anlaşma sayesinde, YANDEX arama teknolojileri ve ürünlerinin, AKINSOFT ile birlikte tüm Türkiye‘de daha geniş kullanıcı kitlelerine ulaştırılması sağlanmaya başlandı.
Türkiye’nin her yerinde ve Dünya’da 19 ülkede Çözüm Ortağı yapılanması ile sektörlerin en güvenilir yardımcısı olan AKINSOFT, gerçekleştirdiği iş birlikleri ile de çalışmalarına ivme kazandırıyor.
AKINSOFT’un amacı; müşterilerine dünya çapında kaliteli ürün, hizmet ve beklentilerinin üstünde fayda sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. AKINSOFT, 120 farklı sektöre uyarladığı yazılımları, geniş program arşivi ile iş sürecini kolaylaştıran teknolojiler üretmektedir.

Benzer Yazılar