AKINSOFT 4 ARALIK DÜNYA BİLİŞİMCİLER GÜNÜ KUTLAMA VE PLAKET TAKDİM TÖRENİ

21. yüzyıl, Dünya’da bilim ve teknolojinin hızla geliştiği bir yüzyıl olmuştur. Bu alanda ilerlemek, ülkelerin gelişme düzeyine büyük katkılar sağlamaktadır. Bu sebeple çağa ayak uydurmak, yenilikleri yakından takip edip ülkemize yeni değerler katabilmek hepimizin görevi olmalıdır.
AKINSOFT Ailesi de şirketleştiği 4 ARALIK 1996 tarihinde, birikimlerini bilişim alanında geliştirip, tüm insanlığa hizmet etmeyi amaçlayarak, benimsedikleri “İnsana ve insanlığa değer verilmeyen köşe kalmasın!” ilkesiyle hareket edip, 4 Aralık tarihini DÜNYA BİLİŞİMCİLER GÜNÜ olarak dünyaya armağan ettiler. 17 senedir de tüm insanlığı bu amaç etrafında birleşmeye davet etmektedirler.
Dünyaya yeni değerler katmak ve onları insanlığın hizmetine sunmak dileğiyle, 17.’sinde bir araya geldikleri, DÜNYA BİLİŞİMCİLER GÜNÜ’nü bu sene 4 Aralık 2013 tarihinde Rixos Konya Otel Selçuklu Salonu’nda tüm bilişim severlerle birlikte kutlayan AKINSOFT, çalışanlarını da unutmadı.
AKINSOFT’ta 5 yılını doldurmuş; Yadigar SÖNMEZ, Abdüsselami YILDIRIM, Ahmet EKEN, Etem KAYA, Gülsüm Burcu ÇOBAN, Özgül SARAN, Ayca öZCEYLAN, 10 yılını doldurmuş Üst Düzey Yöneticiler; Hasan BOZYİĞİT, Hulusi HOLTA, Tahir BAŞ, Esma AKIN, Ercan POLAT, İsmail ÇETİNOK, unvan değişikliği olan AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü’nden; Ganimete GİLANCİ, Kenan KOÇ, AKINSOFT Genel Merkez’den; Türker CENAN, Ömer KÖKSOY ve departman değiştiren; Mehmet KULA Plaket ve Teşekkür belgeleri ile onurlandırıldı.
AKINSOFT Ailesi, birbirinden renkli yarışma ve ödüllerle devam eden gecede önce 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü pastası kesti, ardından bütün yılın yorgunluğunu atarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi…

Benzer Yazılar