AKINSOFT Net Sürücü – Antalya – Karatoy Sürücü Kursu

 

Karatoy Sürücü Kursu’nu kısaca tanıyabilir miyiz?
Antalya’da 1990 yılından beri faaliyet gösteren kurumumuz, kaliteli eğitim vererek çevresine saygılı ve duyarlı motorlu taşıt sürücü adayları yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sürücü eğitiminde uzman olan kurumumuz; köklü geçmişi ve deneyimli kadrosu ile sürücü adaylarının en iyi şekilde eğitim alabilmesi için çalışmaktadır. Kursiyerlere en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi ilke edinen kurumumuz, şu an iki şubesi ve profesyonel ekibiyle sürücü adaylarının hizmetindedir.

AKINSOFT NetSürücü Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Kurumumuz tarafından yaklaşık 10 yıldır kullanılan NetSürücü programı her alanda firmamıza katma değer kazandırmıştır. Kursiyer kaydından başlayarak, sürücü adaylarının kurumumuzdan sertifika alana kadar olan tüm işlemlerinin takibi, Sürücü Kursu programı üzerinden yapılmaktadır. NetSürücü programı sayesinde üzerimizden birçok evrak yükü kalkmakta ve kurum çalışanlarımızın verimliliği artmaktadır. Böylece asıl işimiz olan eğitime daha fazla odaklanabilmekteyiz. Ayrıca kursiyerlerin ders ve sınav süreçlerinde doğru ve etkili yönlendirilmesi onların başarısı için çok önemlidir. Program üzerinden teorik ve uygulamalı sınavlarda kursiyerlerimizin başarı oranlarını kolaylıkla takip edebilmekte ve onların başarısı için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız.

Programı kullanmak isteyen firmalara önerileriniz nelerdir?
Günümüz koşullarında her alanda hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Sürücü kurslarının işleyişinde yaşanan gelişmelerin yakından takip edilmesi kurumun devamlılığı açısından büyük önem taşımaktadır. Gelişmelerden geri kalmak istemeyen kurumların NetSürücü programını kullanmasını şiddetle tavsiye ederim. Programı kullanan kurumlar daha hızlı ve çok sayıda kursiyer kayıt etme potansiyeline sahip olacaktır.

Osman KARATOY
Özel Karatoy M.T.S.K.
Kurum Müdürü

Benzer Yazılar