CafePlus – Konya – V.İ.P İnternet Cafe

V.İ.P İnternet Cafe’yi kısaca tanıyabilir miyiz?
2008 yılında internet cafe sektöründe hizmet vermeye başlayan V.İ.P İnternet Cafe, deneyimli olmanın verdiği enerji ve heyecanla vizyon olarak kendisine çizdiği yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Dört şubemizle Konya’nın deneyimli bir İnternet Cafe’si olma özelliğimizle, yıllarca kendini geliştirerek, en hızlı ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktayız.

Sektörünüzde lider yazılım AKINSOFT CafePlus ile çalışıyorsunuz, bunun firmanıza ne gibi faydaları oldu?
2008 yılında ilk merkez şubemizi açtığımızdan bu yana, AKINSOFT CafePlus Cafe Programı’nı kullanmaktayız. Şu anda 4 şubemizde kullanmaya devam etmekteyiz. Hızlı, güvenilir, hatasız bir cafe programı olması, hem müşterilerimiz için hem de bizim için hızlı hizmet sağlamaktadır.

İleriye yönelik hedefleriniz neler?
İleriye yönelik hedeflerimiz; şube sayımızı artırmak ve müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sunmaktır. Şu anda aktif olan 4 şubemizde aynı kaliteli hizmeti vermekten mutluyuz. Bu kalitemizi açacağımız diğer şubelerimizde de devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Son olarak CafePlus 11 için neler söylemek istersiniz?
CafePlus 11 eski sürümlerine göre daha hızlı sorunsuz çalışmaktadır. Yeni sistemlere uyumlu ve kendisini geliştirmekte olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. Hedefinin öncelikle cafeler için en uygun yazılımı bulmak olduğunu da eklemek isterim.

Hakan KÖSE
Cafe Sahibi ve Yetkilisi

Benzer Yazılar