WOLVOX Restaurant (50+7 Cafe & Restaurant)

 

Restaurantınız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup, Demir – Çelik sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki cafe & restaurant sektöründeki hızlı ve kurumsal büyümenin sonucu olarak firmamızda bu sektörde yatırım yapmaya karar vermiştir. 2013 yılsonu ile cafe & restaurantımızın dekorasyonuna başladık. Uzun ve hummalı bir çalışmanın ardından 01 Şubat 2014 tarihinde açılışımızı gerçekleştirdik. Tuzla Marina Projesi ve İstanbul’un ilçelerinde olmak üzere 2015 yılı içerisinde şubeleşme hedeflerimiz söz konusudur.
Restaurantımız Tuzla bölgesinde farklı bir konsept ile çalışmaya başlamıştır. Öncelikle yemeklerimizin malzeme seçiminden sunumuna kadar büyük bir titizlik ile çalışarak, sektöründe deneyimli personellerimizden oluşan kadromuzla kalitemizi en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

Sizi diğer restaurantlardan ayıran özellikleriniz nelerdir?
Executive Chef’imiz Murat SEZGİN ve Captain chef’imiz Murat ALTINKAŞ yönetiminde dünya mutfağından seçkin lezzetler sunmaktayız.
Firmamızın 3 ana ilkesi değişmez olarak ilk günden belirlenmiştir.
Konseptimiz,
Hizmet kalitemiz,
Lezzetimiz.

50_7_cafe_akinsoft_wolvox_5

AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı restaurantınıza ne gibi katkılar sağladı?
AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı iş süreçlerimizde sektörün gerekliliklerinden olan hız, doğru sipariş, memnuniyet üçlüsünü taçlandırmamızdaki en büyük aktördür. Yapmış olduğumuz feedback çalışmaları ile müşterilerimizin tamamına hizmet kalitemiz ile ilgili anket soruları yöneltip, performansımızı sürekli kontrol altında tutmaktayız.
Bunun yanı sıra online kullanım kolaylıkları sayesinde uzak ofislerimizden stok durumlarını anlık olarak görebilmekte, sipariş süreçlerini başlatabilmekteyiz. Tüm garsonlarımızın günlük bazda müşteri ilgi alakasını ölçebilmekteyiz.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Program kullanmaya başladıktan sonra rezervasyonlar konusunda bir ivme kazandık. İleri tarihli rezervasyonlarımızda herhangi bir karışıklığa mahal vermemekteyiz. Müdavimlerimizin kayıtlarını alarak garsonlarımızın müşterilerimiz ile daha ileri ilişkiler geliştirmesini sağlayabildik. Mutfağımız ve barımız ile iletişim sıkıntılarımızı minimize ettik. Sipariş süreçlerimizde ilerleme kaydettik. Özellikle stoklarımızda olması gereken miktarları takip edebilmek bizim açımızdan ileri bir hamle oldu.

50_7_cafe_akinsoft_wolvox_2

Program kullanmaya yeni başlayacak restaurantlara önerileriniz nelerdir?
Kurumsal bir yapıda ilerlemek ve büyümek için en doğru seçim AKINSOFT Restaurant Programı olur. Biz tasarım aşamasında tanışmayı başarabilen bir firmayız. Faaliyette olan firmalar için bile geç kalınmış değil…

Son olarak inovax okurlarına neler söylemek istersiniz?
AKINSOFT’u ve vizyonlarını uzun uzun anlatmaya gerek yok. Bir aile yapısında bayileri ile birlikte şirketleşmeyi başarabilmiş bir firmadan aslında ilk başta parayla satın alamayacağınız güveni alırsınız. Güven varsa kazanan hep biz oluruz. İstanbul Tuzlaya yolunuz düşerse mutlaka kalitemizi test etmek için bekleriz.

50_7_cafe_akinsoft_wolvox_350_7_cafe_akinsoft_wolvox_1

Benzer Yazılar