WOLVOX Restaurant ( Dede Korkut Restaurant)


Bize kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Esenlik İmar İnşaat Şirketi’nde sosyal tesisler müdürü olarak çalışmaktayım.

Restaurantınız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Tesislerimize bağlı olarak cafe ve restaurant var. Restaurantımız Belediyemizin bir kuruluşu olup, ağırlıklı olarak protokol servislerine hizmet eden bir birim olmaktadır. Toplamda 16 adet personel bu restaurantımızda çalışmaktadır.

Sizi diğer restaurantlardan ayıran özellikleriniz neler?
Bizi diğer restaurantlardan ayıran en belirgin özelliğimiz resmi bir kuruluş olmamız ve protokol ağırlıklı çalışmamız. Fiziki yapı olarak tarihi bir yer olması, tarihi motiflerin olması, Belediyemizin bir kuruluşu olması gibi nedenlerden dolayı da vatandaşların tercih sebebidir.

AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı restaurantınıza ne gibi katkılar sağladı?
Bu işyerimizde AKINSOFT Programını 2011 yılından beri kullanmaktayız.
Programın şirketimize katkısı; öncelikle müşteri nezdinde şık bir görüntü oluşturması ve resmi bir izlenim yaratması… Güzel bir sistem olmasının yanında; mutfak ile servis arasında koordinasyonu sağlaması, servis ile kasiyer arasında koordinasyonu sağlaması açısından da çok işlevli, akıcı ve işi pratikleştiren güzel bir Program. En önemli unsurlarından bir tanesi de el adisyonlarından kurtulup, PDA sistemine geçmemizi sağlamasıdır.

 

wolvox_restaurant_malatya_eslik_dede_korkut2

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Program kurduktan sonraki servis ağı ve hizmeti, iş yükümüzü büyük bir ölçüde hafifleştirdi.

Program kullanmaya yeni başlayacak restaurantlara önerileriniz nelerdir?
Yeni başlayan veya benzer programları kullanan firmalara kesinlikle tavsiye edebilirim, çünkü bu tür programların satışından çok satış sonrası teknik desteğin sağlanması, güncellenmesi, geniş hizmet ve servis ağının olması, programı kullanan her firma bu programın bir çözüm ortağı nezdinde gerekli hizmeti alması bakımından çok önemlidir. Bu açılardan değerlendirildiğin de bu programın kesinlikle kullanılmasının bir sürü avantajı olduğu görülecektir.

Son olarak Inovax okurlarına neler söylemek istersiniz?
Satış öncesi ve sonrası hizmet yukarıda da dediğim gibi benim için en önemli unsurlardan bir tanesi. Ve daha önce kullandığım benzer hiçbir programda görmediğim hizmeti gördüğüm için bu programı farklı görmekteyiz. Olası sorunlarımızda çok hızlı bir şekilde gerek uzaktan destek gerek telefon ve/veya ilimizdeki yetkili firma tarafından hizmet sağlanmaktadır. Önemli olan ulaşılabilirliktir ve biz firma olarak istediğimiz zaman AKINSOFT’a ulaşabiliyoruz. Bunun için ayrıca teşekkür ediyorum.

wolvox_restaurant_malatya_eslik_dede_korkut

Sedat KARADAĞ
Dede Korkut Restaurant Yetkilisi
Malatya

Benzer Yazılar