WOLVOX Restaurant (Maya Et Lokantası)

 

Bize kısaca kendinizi tanıtır mısınız?
Ben Gürsel Özcan, 1960 Eskişehir doğumluyum, Ege Üniversitesi Aydın Turizm Y.O. 1982 mezunuyum. Yaklaşık 30 sene turizmde otel sektöründe değişik kademelerde ve son 18 yıl Genel Müdür olarak çalıştım. Evli 2 çocuk babasıyım.

Restaurantınız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
İki yıldan fazla bir süre önce special ürünler sunmak amaçlı olarak iş insanlarına hizmet etmek için ve Kosgeb eğitimi alarak eşimle birlikte bu işe başladık. Yaklaşık 120 kuver, Dünya ve Anadolu ürünlerinin imal edildiği bir et lokantası olarak hizmet vermekteyiz.

Sizi diğer restaurantlardan ayıran özellikleriniz neler?
Hijyenin ön planda olduğu açık mutfak ve ürün çeşitliliğinin yanında modern işletim sistemlerini prensip edinmiş, teknolojiyi kullanan, İşletim sistemimizin gelişen, sürekli desteklenen ve yenilenen bir sistem oluşudur.

AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı restaurantınıza ne gibi katkılar sağladı?
WOLVOX, işletmecilik ön çalışmalarında, misafirlerimize ürün hazırlanmasında, bütçelenmesinde ve hizmetin sürati konularında sonsuz bir katkı sağladı.

wolvox_restaurant_maya_et_restaurant3

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Programımı işletmeyi açarken özellikle aldığım için sonradan bir değişiklik hissetmedim, zaten Programın daha önceden katkılarını öngörülerimle planlamıştım.

Program kullanmaya yeni başlayacak restaurantlara önerileriniz nelerdir?
Nazari uygulamanın teorik yapıyla entegrasyonunun şart olduğu görüşündeyim. Tabi program kadar desteğinin de sağ omzunuz kadar yakın olduğunu bilmek insanın daha da güvende hissetmesine sebep oluyor. Kurumsallığı yaşayabilmek için WOLVOX şart.

Son olarak Inovax okurlarına neler söylemek istersiniz?
Şanslı olduğumu düşünüyorum.

wolvox_restaurant_maya_et_restaurant

Gürsel Özcan
Maya Et Lokantası Yetkilisi
Eskişehir

Benzer Yazılar