WOLVOX Restaurant (Pasaport Pizza Van Şubesi)


Bize kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Ben Adem YILDIRGAN. Yıllardır gıda sektöründe hizmet veren firmalarda yönetici olarak çalıştım. Son olarak Van’da Pasaport Pizzayı işletmekteyim.

Restaurantınız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Pasaport Pizza adıyla Türkiye’de 46. Şube olarak 2008 yılı içerisinde Van merkezde hizmete girdik. Türkiye’nin ilk yerli kurumsal gıda firması olarak çalışmaktayız.

Sizi diğer restaurantlardan ayıran özellikleriniz neler?
Her gün günlük olarak açılan taze hamurumuz ve değişmez damak tadımız sayesinde yıllardır hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü personelimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, Türkiye genelinde halkımızın takdirini kazanmaktayız. Van ilinde 120 kişilik ferah ve geniş bir ortamımız bulunmaktadır.

AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı restaurantınıza ne gibi katkılar sağladı?
Tamamen hızlı ve güvenilir olması sayesinde istenen kayıtlara çok hızlı ulaşabiliyoruz. Zaten kurumsal olan firmamıza yazılımsal olarak ve teknolojik açıdan tamamen kurumsal kimliğe sahip olmamızı sağlamıştır. AKINSOFT WOLVOX Restaurant programı sayesinde diğer firmalara örnek bir çalışma yapmış olduk.

 

wolvox_restaurant_pasaport_pizza3

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Tamamıyla ileriye dönük düşüncelerimize olumlu katkılar sağladı. Müşteri gözünde daha kaliteli hizmet verdiğimizi anladık. Personel takibi, müşteri takibi yapabilme özelliği olması bizi daha çok mutlu etmiştir. Sessiz ve huzurlu bir ortamda müşterilerimiz rahatsız edilmeden siparişler alınmakta, mutfağa ve kasaya hızlı aktarım özelliği sayesinde eksiksiz bir şekilde işlerimiz gerçekleştirilmektedir. Eskiden gün sonu adisyon fişlerini hesaplamamız saatlerimizi alırken şimdi sadece birkaç saniyede raporumuzu alabilmekteyiz.
Program kullanmaya yeni başlayacak restaurantlara önerileriniz nelerdir?
Hala bu devirde sistem kurmadan, program kurmadan işletmeyi idare etmeyi düşünenlere tavsiyem biran önce AKINSOFT’la ve muhteşem programlarıyla tanışın… En büyük tavsiyem bu olur. AKINSOFT’suz bir işletme nasıl idare edilir hayal edemiyorum artık. Unutmayalım ki kaybedilecek her bir saniyemiz bizim için geri dönülmez, büyük bir kayıptır. Olaya hakimiyet ve rahatlık için illa ki AKINSOFT diyorum.

Son olarak Inovax okurlarına neler söylemek istersiniz?
Bu yüksek teknolojiyi bizlere sevdiren arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz kullanıcılar olarak bilgi teknolojileri hep güvenilir olsun isteriz. Bize bu güveni verdiğiniz için teşekkürler, size güveniyorum. Son olarak doğru program ve kaliteli hizmetin tek adresi AKINSOFT diyorum. Saygılarımla.

wolvox_restaurant_pasaport_pizza1

Adem YILDIRGAN
İşyeri İşletmecisi
Van

Benzer Yazılar