WOLVOX Restaurant (Yıldırımlar Restaurant)


Restaurantınız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Restaurantımız on bin yıllık tarihi olan Tarsus’un Şelale mevki içinde olup, 2000 m2 alana sahip 3 kapalı salonu ve şelaleye bakan bahçeye sahip olup, Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetler sunmaktadır. Restaurantımız Meşhur Yıldırımlar Tavuk Şiş olarak isim yapmış, basın ve tüm ülkelerden gelen turların ilgi odağı olmuş bir işletmedir. İşletmemiz birçok şubeden oluşmaktadır.

AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı restaurantınıza ne gibi katkılar sağladı?
AKINSOFT yazılımla tanışma hikâyemiz daha önce kullandığımız elektronik adisyon sisteminin artık şube sistemine ve muhasebesel olarak bize yetersiz kalması sonucu gerçekleşti. AKINSOFT WOLVOX Restaurant Otomasyonu ile hem şubelerimizi hem merkezimizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebiliyoruz. Muhasebe finans yönetiminin daha profesyonelce yapılması işletmemizin finans yönetimini daha iyi kontrol edebilmemize olanak sağladı. Artık herhangi bir şubemiz üzerinden tüm şubelerin muhasebe raporları, adisyon ve rezervasyon dökümleri, stok envanter dökümleri ve nakit akışlarını hızlı ve güvenli bir şekilde kontrolümüz altında tutabiliyoruz.
Artık ne yaptığımızı biliyor büyüme hızımızı ve müşteri memnuniyetini WOLVOX yazılımı sayesinde en iyi şekilde yönetebilmekteyiz.

 

wolvox_restaurant_yildirimlar_restauran32 wolvox_restaurant_yildirimlar_restaurant2

 

 

 

 

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Müşterilerimize daha hızlı servis ile müşteri memnuniyetini daha çok artırabildik. Masraf sistemi yönetimi sayesinde işletmemizin genel giderlerini daha rahat kontrol altına alabiliyoruz. Stok ve depo takiplerimiz sorunsuz ve kayıpsız bir şekilde yürütülebilmektedir.

AKINSOFT için neler söyleyebilirsiniz?
AKINSOFT’u sunduğu hizmet, güler yüzlü personelleri ve ciddi hizmet anlayışından dolayı kutluyorum. İşini profesyonelce yapan, eğitimli bayi ağına sahip, tüm Dünyaya Türk yazılımları pazarlayan bir şirketle çalışmak bize gurur vermektedir.

Program kullanmaya yeni başlayacak restaurantlara önerileriniz nelerdir?
Artık restaurant işletmeciliğinde hız ve güven çok önemlidir. Bu anlamda AKINSOFT bu işi en iyi yapan yazılım şirketlerinden birisidir. İşletmelerine değer katmak isteyen tüm restaurantlara AKINSOFT yazılımı kullanmalarını önermekte ve kesinlikle tavsiye etmekteyim.

Sebehattin YILDIRIM
Yıldırımlar Restaurant Yetkilisi
Mersin

Benzer Yazılar