AKINSOFT 10.BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM & TATİL ORGANİZASYONU

18 – 21 Eylül 2014 Tarihleri Arasında Perissia Otel’de Gerçekleştirilecek.

AKINSOFT Çözüm Ortaklarına yönelik düzenlenen etkinliklerin en başında gelen Bonus Dönemi her yıl 1 Ağustos tarihinde başlayıp, 31 Temmuz tarihinde sona ermektedir. Bonus Dönemi Sonrası organize edilen Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ise bu sene 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında İç Anadolu Bölgesi’nin en güzel kültür mirası ve örneklerinden Kapadokya’da, Perissia Otel’de gerçekleştirilecektir.

10. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nda 10. Bonus Töreni’ne özel birbirinden güzel hediyeler AKINSOFT Çözüm Ortaklarını beklemektedir.

Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiği görkemli organizasyona Türkiye’nin her ilinde ve yurt dışında bulunan AKINSOFT Çözüm Ortakları katılmaktadır.

10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonunda, eğlenceli aktivitelerin yanı sıra kültür gezisi ve Balon Turu da gerçekleştirilecektir.

AKINSOFT Ailesi, 10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ile her sene olduğu gibi bu sene de eğlenerek tam motivasyon sağlamayı hedeflemektedir.akinsoft-10-bonus-donemi-odul-takdim-tatil-org

 AKINSOFT, 10. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ile 300’e yakın Çözüm Ortağını tatil ile ödüllendirmiştir.akinsoft-10-bonus-donemi-odul-takdim-tatil-org-kazanalar_liste

Benzer Yazılar