WOLVOX Mobil Satış (Ermişler Ticaret – Van)

Kurumsal olarak çalışmak isteyenler ve işletmesini büyütmek ve kontrol altında tutmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Biz denedik ve gördük. Mutlaka siz de deneyin…

Bize kısaca kendinizi tanıtır mısınız?
Adım Ferdi ERMİŞ. Ermişler Ticaretin dört ortağından biriyim. Diğer ortaklarda hepimiz kardeşiz. Yıllarca küçük bir işyerinde ticaret yaptık. Allah’a şükürler olsun 2013 yılında kendimize ait çok büyük bir işyerine taşındık. Buraya taşınır taşınmaz genel bir tavsiye üzerine işyerimize AKINSOFT sistemini kurmaya karar verdik.
Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Ermişler Ticaret 1957 yılından bu yana hırdavat, tuhafiye, orlon ve yün sektöründe Türkiye’nin önde gelen markaları ile sektöre hizmet ve yön vermektedir. Ermişler Ticaret genç ve dinamik yapısı ile kısa sürede sektörde yerini almıştır. Gerek dürüst ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerekse ürün yelpazesi ile gelecekte de ödün vermeden güvenle müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.
AKINSOFT WOLVOX Mobil Satış Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Çalışanlarımızın verimliliği arttı, satış marjımız ve karımız arttı, hatalar azaltıldı, anında ve güvenli veri aktarımı sayesinde sürekli güncelleme yapabiliyoruz.
Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
AKINSOFT WOLVOX Mobil Satış Programı sayesinde sahadan anlık stok ve satış takibi yapabiliyoruz. Satış stratejilerimizin doğru oluşturulabilmesi için güncel müşteri bilgilerinin toplanmasını yapabilmekteyiz. Yaşlandırma ve tahsilat takibi ile alacak riskini en aza indirebiliyoruz. Ürün fiyatlandırma, müşteri ıskontosu vb. pazarlama aktivitelerimizi kontrol altında tutabiliyoruz. Sahada faturalama ile hızlı ve hatasız uygulama yapma imkanımız oldu. Mobil yazıcı sistemleri ile sahada fatura, irsaliye, makbuz çıktılarını üretilebiliyoruz. AKINSOFT ürünleri ile tam entegrasyon sayesinde aktarım hataları yaşanmıyor.
Program kullanmaya yeni başlayacak firmalara neler önerirsiniz?
Kurumsal olarak çalışmak isteyenler ve işletmesini büyütmek ve kontrol altında tutmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Biz denedik ve gördük. Mutlaka siz de deneyin.
Son olarak AKINSOFT’la ilgili neler söylemek istersiniz?
AKINSOFT Van’da yazılım konusunda gerçekten çok güçlü bir firma. Birçok firmanın tavsiyesiyle ben de AKINSOFT ile tanışmaya karar verdim. İyiki tanışmışım. Ne kadar güçlü bir firma olduğunu, müşterilerine ne kadar kıymet verdiğini zamanla gördüm. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ben de artık tüm tanıdıklarıma AKINSOFT’u tavsiye ediyorum. Ben AKINSOFT’tan razıyım ve memnunum. Bu büyük ailenin bir bireyi olmaktan çok gurur duyuyorum.

 

Ferdi ERMİŞ
İşyeri Sahibi

Benzer Yazılar