WOLVOX Mobil Satış (Pusula Gıda – Van)

 

Sevdiğim, güvendiğim ve sürekli takip ettiğim bir firma. Bizimle sürekli ilgilenmeleri ayrıcalık hissettiriyor…
Bize kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Adım Ayhan BARULAY. Van Merkezde ikamet etmekteyim ve toptancılar sitesinde toptan gıda işiyle uğraşmaktayım. Yıllardır gıda sektöründe çalışmaktayım.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
2011 yılında toptan gıda firmamız Pusula Gıdayı kurdum. Gıda pazarlama konusunda birçok büyük Van bayiliğini ve bölge dağıtıcılığını yürütmekteyiz. Firmamıza ait araçlarla Van Merkez ve bölgeye sürekli servis yapmaktayız. Halkımızın kaliteli ve ucuz olarak gıda maddelerinden faydalanması için elimizden geleni yapıyoruz.
AKINSOFT WOLVOX Mobil Satış Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
İşyerimizin ve çalışanlarımızın verimliliği arttı, hızlı veri aktarım sayesinde sürekli güncelleme yapabiliyoruz. Bu aktarımlar sayesinde hatasız işlem yapabilmekteyiz. İş hızımız kesinlikle çok arttı. Stok giriş ve çıkışlarımız takip altına alındı.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçleriniz de ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
AKINSOFT WOLVOX Mobil Satış Programı sayesinde, saha ile merkez arasındaki veri iletişimimizi tüm mobil terminallerden yapabiliyoruz. İş gereksinimlerimize bağlı olarak PDA, dizüstü bilgisayar, cep telefonu gibi cihazlar aracılığıyla, veri aktarımı sağlayabiliyoruz. Depo kontrolü yapmamız, sevkiyat ayarlamamız, fiyatları görmemiz, satış yapabilmemiz çok güzel özellikler.

Program kullanmaya yeni başlayacak firmalara neler önerirsiniz?
Mutlaka denemelerini ve almalarını öneririm. Ben memnunum. İş yükümü hafifletti. Tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılacak kapasitede bir program.
Sevdiğim, güvendiğim ve sürekli takip ettiğim bir firma. Bizimle sürekli ilgilenmeleri ayrıcalık hissettiriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Ayhan BARULAY İşyeri Sahibi

 

Benzer Yazılar