10.BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM & TATİL ORGANİZASYONU

AKINSOFT’un Çözüm Ortaklarına yönelik düzenlediği etkinliklerin en başında gelen Bonus Dönemi her yıl 1 Ağustos tarihinde başlayıp, 31 Temmuz tarihinde sona ermektedir.

Bonus Dönemi Sonrası organize edilen Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ise bu sene, 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında İç Anadolu Bölgesi’nin en güzel kültür mirası ve örneklerinden Kapadokya’da, Perissia Otel’de gerçekleştirildi.

10. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nda 10. Bonus Töreni’ne özel birbirinden güzel hediyeler AKINSOFT Çözüm Ortaklarına teslim edildi.

10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu Gala Gecesi’nde bu sene Karadeniz Müziğinin en önemli temsilcilerinden, son dönemde büyük küçük herkesin severek dinlediği Resul DİNDAR sahne aldı. Ünlü sanatçı dinlendirici sesi, müziği, samimi ve içten tavırları ile AKINSOFT Ailesi’ne keyifli bir gece yaşattı.

Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiği AKINSOFT’un görkemli organizasyonuna Türkiye’nin her ilinde ve yurt dışında bulunan Çözüm Ortakları katıldı.

AKINSOFT 10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nda, eğlenceli aktivitelerin yanı sıra kültür gezisi, Balon Turu ve Türk Gecesi etkinliği de gerçekleştirildi.

AKINSOFT Ailesi, 10. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ile her sene olduğu gibi bu sene de gönüllerince eğlenerek ve tam motivasyon sağlayarak tatillerini tamamladılar.

AKINSOFT 10. Bonus Dönemi’ni başarıyla tamamlayarak, 10. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’na katılan AKINSOFT Çözüm Ortakları kaldıkları otelde buldukları her fırsatı değerlendirerek sohbetlerini sürdürdüler…

Kapadokya bölgesini keşfetmenin en iyi yollarından biri olan balon turu ile AKINSOFT Çözüm Ortakları, kaya oluşumları ve Kapadokya’nın derin vadileri arasında süzülürken, gözlerini kapatarak, sessizliğin ve huzurun sesini dinlediler…


Kapadokya; tarihi boyunca doğal değişimlerin yanı sıra birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, farklı kültürlerin varlığına şahitlik eden en güzel doğa harikalarından biri. AKINSOFT Çözüm Ortakları da bu güzellikleri birlikte görme fırsatı yakalayarak, güzel bir kapadokya gezisi yaşadılar.


Kapadokya gezilerinin vazgeçilmez eğlencesi Türk Gecesi ile AKINSOFT Çözüm Ortakları da; folklor gösterileri, oryantal gösterileri, canlı müzik, yöresel tatlar ve sürpriz gösteriler ile keyifli bir gece geçirdiler.

Bir dönem boyunca azimle ve istikrarla çalışarak dönem sonu başarılarının meyvesi olan birbirinden kıymetli ödüllerini alan AKINSOFT Çözüm Ortakları’nın yüzlerindeki mutluluk görülmeye değer.

Sadece ödülle kalmadı AKINSOFT Çözüm Ortaklarının mutluluğu… Karadeniz müziklerinin en güzel yorumlayıcılarından Resul DİNDAR’ın gönül teline dokunan güzel sesi eşliğinde kah duygulanıp kah horon tepen AKINSOFT Çözüm Ortakları bu güzel eğlence sonrası 11. Bonus Dönemine tam motivasyonla girdiler.

Benzer Yazılar