Malatya Beyzadem Döner Lahmacun Salonu’nun Yenilikleri

Bize kısaca kendinizi tanıtıp, Restaurantınız hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?
İsmim Enver BOZAN, 38 yaşındayım. 13 yaşından beri restaurant sektöründeyim. 25 yıldır bu işi yaptığımız için bu işin her alanına hakimiz. Usta ve usta öğretici eğitimlerini aldım. Bunun yanı sıra Kosgeb’den girişimcilik sertifikasını aldım ve işyerimi açtığım günden itibaren AKINSOFT’un WOLVOX Restaurant Programını aktif bir şekilde kullanıyorum.

Sizi diğer restaurantlardan ayıran özellikleriniz neler?
Öncelikle bizim farkımız; teknik kadromuzun güçlü olması. Ustalarımızı Şanlıurfa’dan getirdik. O yöreye has yemek çeşitlerinin bütün püf noktalarını bilen, deneyimli ustalarla çalışıyoruz. Bunun yanı sıra en kaliteli malzemeleri ve yemeğin yöresine has baharatları doğallığını koruyarak kullanıyoruz. Biz bu sektörde kendimize güveniyoruz.

AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı restaurantınıza ne gibi katkılar sağladı?
Kesinlikle bütün firmalara bu programı kullanmalarını tavsiye ediyorum. Firmalara müthiş katkıları var, özellikle paket servislerinde… Müşteri ve adres kayıtları sayesinde işe yeni başlayan bir kuryenin bile paketi rahatlıkla adresine en kısa sürede teslimini sağlıyor. Bu da müşteri memnuniyetini artırıyor.

Son olarak Inovax okurlarına neler söylemek istersiniz?
Bu röportaj talebinde bulunarak bizi mutlu ettikleri için Inovax ekibine, AKINSOFT Programları’nı ürettikleri ve bizlere kolaylıklar sundukları içinde AKINSOFT ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Enver BOZAN
Firma Yetkilisi

Benzer Yazılar