Cemil Hoca Et, Balık ve Köfte Restaurant’da WOLVOX Restaurant’ı Tercih Edenlerden…

cipra3
rogramı yeni kullanmaya başlayacak olan kullanıcılar hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı satın aldıklarını düşünmelidirler.

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Cemil Hoca Et, Balık ve Köfte Restaurantdaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Kurucu ortaklarından olup, asıl mesleğim Fizik Öğretmenliğidir. Restorantın adı buradan gelmektedir. İşletmede, misafirlerimizin her geçen gün daha kaliteli hizmet ve keyifli zaman geçirmesini sağlamak amacıyla, gerekli koordinasyonunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

cipra2Cemil Hoca Et, Balık ve Köfte Restaurant hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Cemil Hoca alkolsüz konsepti ile açık ve kapalı alanları ve oldukça geniş bir açık deniz manzarasına sahip, 1000 kişi ağırlama kapasitesi olan köfte ve balık restorantıdır. Restorantta bireysel ve grup yemekleri yanında, 3 ayrı salonumuz bulunduğu için 4 mevsim her türlü yemekli düğün, nişan v.s. kutlamalar için hizmet verilmektedir. Çocuk dostu restaurant olma özelliği ile de ailelerin yemek yerken dinlenebilecekleri bir mekandır.

AKINSOFT WOLVOX Restaurant’la nasıl tanıştınız?

İnternette yapılan araştırmalar sonucu tercih edilmiştir.

cipra1 Kullanmış olduğunuz WOLVOX Restaurant Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Kullanılan tüm girdilerin, hızlı ve kolayca kontrol edilmesini sağlayarak işletme verimliliğinin ve hizmet kalitesinin artmasını sağlamıştır.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Sistemin sağladığı data, zamanı daha efektif kullanmamızı sağlamaktadır.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı satın aldıklarını düşünmelidirler.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Kullanımı pratik ve hizmet kalitesi olarak ihtiyaçlarımız karşısında güncellenebilen bir program olması bizim için çok daha kullanışlı olmasını sağlıyor.
Ayrıca restoran olduğumuz için çoğunlukla gece yarısına kadar çeşitli nedenlerle danışma ihtiyacı duyuyoruz, burada özellikle yazılımın yanında hizmet aldığımız bayinin de 24 saat ulaşılabilir oldukları için problemlerimize gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkür ederim.cipra4

Cemil İMAMOĞLU
Firma Sahibi

Benzer Yazılar