Lefkoşada Bulunan The Gospel Pub AKINSOFT Wolvox Restaurant’ı Tercih Edenlerden…

lefkoşa3 Restaurantınız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
The Gospel, pub konseptinde açılmış bir işletme olup; bunu yanında müşterilerine yemek olarak hamburger tarzı atıştırmalık tarzı yiyecekler de sunmaktadır.
Could you please tell about your restaurant briefly?
The Gospel, is a business with a pub concept. We also serve snacks to our customers.

AKINSOFT ile nasıl tanıştınız?
Böyle bir programa ihtiyacım olduğunu belirttiğim bir arkadaşım bana AKINSOFT Bayi’si Sarpcom Computer’ı önerdi. Bayi benim talebimi duyunca benimle iletişime geçip bana program hakkında bilgi verdi.
How did you meet with AKINSOFT?
A friend of mine with whom I talked about my software program need recommended me one of AKINSOFT Dealers, Sarpcom Computer. Sarpcom contacted to me when heard about my demand and gave information about the program.

Ne kadar zamandır AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programını kullanıyorsunuz?
Yaklaşık 2 aydır programı aktif olarak kullanıyorum.
How long have you been using AKINSOFT WOLVOX Restaurant Program?
I have been using the program actively for 2 months.

lefkoşa2AKINSOFT’la iş hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu? Size sağladığı en büyük artısı nedir?
Artık bütün gün kasada durmama gerek kalmıyor. İşletme dışında bir işim olduğunda gönül rahatlığıyla gidip işlerimi halledebiliyorum. Geri döndüğümde yapılan bütün satışları, hareketleri, iptal işlemleri dahil görebiliyorum.
What kind of changes do you have with AKINSOFT in business life? What is the plus value ?
I do not have to stand in front of the cash register all day. When i need to do something out of the company i can leave with peace mind. All the sales, transactions and cancellations can be checked after be back.

Programı yeni tercih edecek restaurantlara ne önerirsiniz?
AKINSOFT Wolvox Restaurant Programı sayesinde bir işletmenin en büyük ihtiyacı olan kar zarar hesaplarını en ince detayına kadar inceleme olanağım var. Gün sonu raporlarını istediğim şekilde elde edebiliyorum. Neden daha çok kar edemiyorum ya da nasıl daha fazla kar elde edebilirim gibi soruların cevaplarını istatistiki verilerle görebiliyorum.
lefkoşa1What do you recommend to the restaurants which are about to choose the program ?
I have the opportunity to examine the Profit-Loss Report which is a great need of every business in every detail through AKINSOFT Wolvox Restaurant Program. I can get end of day reports in the way I want. It is possible to reach the answers of why i can not make a profit or how i can make a better profit through statistical data.
Alican Yıldırım
The Gospel Pub İşletmecisi

Benzer Yazılar