AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 05 Şubat 2016 (0) (2168)

AKINSOFT 11.BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TEMEL ATMA TÖRENİ (CADDE MERAM)

Yapılan geziler sonrasında Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezine gelen AKINSOFT Çözüm Ortakları, kendileri için hazırlanan Barbekü partisine katılarak her sene olduğu gibi bu sene de yüksek motivasyonla 11. Bonus Dönemini tamamlamanın mutluluğunu yaşadılar.
AKINSOFT Sivas Ana Bayi Can Bilgisayar yetkilisi İlkan ŞAHİN ve Mersin Bölge Bayi Sim Bilgisayar Yöneticisi Sebahattin TAHTASIZ Cadde Meram’da düzenlenen barbekü partisinde mangalın başına geçerek neşeli dakikalar geçirdiler.
ascilar akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram14 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram13 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram12 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram11 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram10 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram15 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram1 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram2 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram3 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram4 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram5 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram6 akinsoft_11_bonus_temel_atma_caddemeram7

 Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezine gelen Çözüm Ortaklarıyla tek tek ilgilenen AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN; yurt dışından gelen çözüm ortaklarıyla uzun uzun sohbet etti.
Barbekü partisinin ardından Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi içerisinde bulunan robotik müzesini gezen AKINSOFT Çözüm Ortakları robotlar hakkında bilgiler alıp; bol bol fotoğraf çektiler. Robot Garson Adaların servisi ayrıcalığıyla kendileri için hazırlanan ikramların tadını çıkaran Çözüm Ortakları yoğun geçen bonus döneminin yorgunluğunu attılar.

Benzer Yazılar