Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 04 Şubat 2016 (0) (2088)

AKINSOFT E-ticaret Sayesinde Şamdan Dükkanı sanal pazarda artık daha hızlı…

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Şamdan Dükkanındaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Merhabalar ben Güney Dağdeviren. 1984 Gaziantep doğumluyum. Uzun süredir düğün ve organizasyon işleriyle meşgul olmaktayım. Şamdan Dükkanı’nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıyım.

Şamdan Dükkan’ı hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Şamdan Dükkan’ı yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde hissettiğimiz boşluktan dolayı girdiğimiz bir alan. Genelde imalatçıların elinde ve kurumsallık adına hiç bir katkı sağlanmamış, ne bir satış sitesi ne de katalog gibi olmazsa olmazlar bile bulundurmuyorlardı. Bunun için piyasada gözlemlediğimiz açıktan ve sektördeki ihtiyaçlara cevap verebilmek için “Şamdan Dükkanı’nı yarattık. Gelişmeye ve ilerletmeye çok müsait gördüğümden daha önce fason imalat yaptırdığımız atölyemize biraz yatırım yaparak ortak olduk ve işin kurumsal kısımlarına ağırlık verdik. Geniş ürün yelpazemizle müşterilere kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Şu anda Türkiye’nin, Avrupa’nın ve Balkan Ülkeleri’nin birçok noktasına ürün satışı yapıyoruz.

samdanAKINSOFT E-Ticaret ile nasıl tanıştınız?
Düğün ve Organizasyon sektöründeki açıktan dolayı uzun zamandır gerçekleştirmeyi düşündüğüm projeden Pandora Bilişim Nalan KURT’a bahsedince kendisi AKINSOFT E- ticaret ile bunu çözebileceğimizden bahsetti. Yapılan demo ve incelemelerimizle karar verip hemen başladık . Ve ortaya çıkan şey Şamdan Dükkanı gibi bir proje .

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Bizi kendi sektörümüzde hızla büyüyen bir pazarlama firması olarak tanımlayabilmemizdeki en büyük etken AKINSOFT E- Ticaret ile tanışıp kullanmamız oldu. Şamdan Dükkan’ı olarak gerek internette gerekse yurtiçi ve yurtdışında var olan bir firma olmamızda büyük destek oldu.
E- Ticaret ile müşterilere ve bayilere hızlı ve kolayca ulaşmamızı sağlayıp işlerimizde bize kolaylık sunmakta. Ayrıca mobil uygulamalar bizim için pratik ve hızlı işlem yapılmasını kolaylaştırdı.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Hedef müşterilerimize ulaşmamız konusunda özellikle yurtiçi ve yurtdışında pazarımızı oluşturmamızda çok faydası oldu.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
İnternet satışının çok popüler olduğu bu zamanda sanal pazarda var olmak isteyen herkes AKINSOFT E-ticaret a ile tanışmalı diyorum.

Yenilikçi tarzı ve destek konusundaki hizmetleri için AKINSOFT ve Pandora Bilişim’e bize destek oldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Güney DAĞDEVİREN
İşletme Sahibi
Gaziantep

Benzer Yazılar