CADDE MERAM KISA KISA

 
caddemeram1CADDE MERAM’DA YENİ YIL KUTLAMASI
Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi 2016 yılını misafirleriyle birlikte büyük bir mutluluk ve coşkuyla karşıladı. Hazırlanan organizasyonda iki farklı canlı müzik grubu sahne aldı. Gece boyu hız kesmeden devam eden eğlencede sürpriz hediyelerle tombala oyunu ve saat tam 24.00’da arka bahçede uçurulan dilek fenerleriyle misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşattı.

MAKARNA AŞKINA
Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi’nde Salı ve Perşembe günleri tüm misafirlerine özel domates soslu ya da kremalı mantarlı penne ve bir şişe kola yalnızca 5tl olan bir kampanya başlatıldı. Kampanya, sosların lezzetiyle de birleşince yoğun ilgi gördü.

CADDE MERAM’DA BARBEKÜ PARTİSİ
AKINSOFT’un düzenlediği 11. Bonus Ödül Töreni ardından AKINSOFT Ailesi ve Çözüm Ortakları Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi’ndeki barbekü partisinde toplandı. Arka bahçesinde ekmek arası köfte ve sucuk menüsüyle misafirlerini ağırlayan Cadde Meram hazırladığı organizasyonla AKINSOFT Ailesi ve Çözüm Ortaklarının büyük beğenisini topladı.

CADDE MERAM’DA STADYUM TADINDA DERBİ HEYECANI
Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi ücretsiz Ligtv yayınıyla Fenerbahçe-Galatasaray derbisini heyecanını futbol severlerle birlikte yaşadı. Cadde Meram Kafe 90 dakika boyunca iki dev ekran ve üç led tv ile misafirlerine maç heyecanını stadyum havasında yaşattı.

CADDE MERAM’DA MERAM HANIMLAR LOKALİ KAHVALTISI
Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi, Meram Hanımlar Lokali’ni 230 kişilik dev bir organizasyonla kahvaltıda buluşturdu. Misafirlerine envai çeşit serpme kahvaltısıyla bir lezzet şöleni yaşatan Cadde Meram Kafe, tüm misafirlerinin memnun ayrıldığı bir organizasyona daha imzasını attı.

Karaman Temizel Ünlü Mesleki ve Anadolu Lisesi öğrencilerinin CADDE MERAM ziyareti
Karaman Temizel Ünlü Mesleki ve Anadolu Lisesi öğrencileri, Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezini ziyaret etti. Robotları yakından inceleme fırsatı bulan öğrenciler,  Robot Garson ADA’nın elinden servis almanın keyfini yaşadılar.

caddemeram6 caddemeram5 caddemeram4 caddemeram3

Benzer Yazılar