Dergi Röportajları - Söyleşi AKINSOFT 18 Mayıs 2016 (0) (1437)

Kare Baklava AKINSOFT WOLVOX’la hızlı ve güvenilir hizmetin rahatlığını yaşıyor

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Bizimle röportaj yaptığınız için Kare Baklava olarak biz teşekkür ederiz. Ben Osman ÇEVİK Gaziantepliyim. Yaklaşık 1990 yılından beri fıstık sektöründe yer almaktayım. 2010 yılında ortağım Hayri TURAN ile birlikte Kare Baklava’yı kurarak baklava sektörüne adımımızı attık.

kare_baklava_wolvox1Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Kare Baklava, 2010 yılında Osman ÇEVİK ve Hayri TURAN tarafından Gaziantep’te Gazimuhtarpaşa Bulvarı’nda faaliyete başladı. Geçen süre içerisinde diğer semtlerden de yoğun ilgi ve talep üzerine, 2014 yılında 2. şube olan Gaziantep Gatem Şubesi’ni, 2015 yılında 3. şube olan Adana Şubesi’ni ve yine 2015’de 4. şube olarak Gaziantep İbrahimli Şubesi’ni açarak hizmet alanını ve müşteri kitlesini genişletmiştir. Kare Baklava olarak biz, sloganımıza uygun baklava üretmekteyiz.

Sloganımız ‘İşin özü kalitedir.’. Biz işimizi en kaliteli şekilde yapıyoruz. Hiçbir şekilde müşterimizin damak zevkine uymayacak kalitesiz malzeme kullanmıyoruz. Baklavalarımızda kullanılan malzemeler tamamen en kaliteli ürünlerden özenle seçilmektedir. Bu yüzden ki bir kez bizim baklavamızı  yiyen bizim baklavamızdan başka baklava yemez. Ve bu, kulaktan kulağa yayıldıkça şehir dışından gelen misafirlerimizin de ilk uğrak yeri bizim baklava salonlarımız olmaktadır. Hizmet ve ürün kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?
AKINSOFT’la öncelikle hizmet aldığımız firma olan Pandora Bilişim Nalan KURT’un yönlendirmesiyle tanıştık. Sonuç olarak gerek program kalitesi gerekse sağlanan hizmet kalitesi ile bize tercihimizin doğru olduğunu gösterdi.

kare_baklava_wolvox2Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Ürün ve hizmet kayıpları en az seviyeye düşürüldü. Stok kontrolünün yapılması ve ürün maliyetlerinin hesaplanması daha düzenli hale geldi. Büyüme sürecinde finansal olarak önümüzü görmemizi sağladı. Mali raporlarımız daha sağlıklı ve düzenli oldu. Firmamız ulusal bir kurumsal marka olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir. En büyük hedefimiz baklava dendiğinde insanların akıllarına ilk gelen marka olmak ve bunun için yaptığımız çalışmalarda, AKINSOFT ERP programı en büyük yardımcılarımızdan oldu.


Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Kurumsallaşmak ve düzen isteyen firmalar AKINSOFT’la tanışmalı diyoruz. Gerek ERP gerekse sektörel çözümler konusunda önde gelen firmalardan biridir AKINSOFT. Herkese AKINSOFT’u öneriyoruz.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT, gerek ERP gerekse sektörel çözümler konusunda çok başarılı ilerliyor. Başarılarının devamını dileriz.

 

Osman ÇEVİK
İşletme Sahibi
Gaziantep

Benzer Yazılar