AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 22 Ağustos 2016 (0) (1905)

AKINSOFT 21. Yıl 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu (7-9 Ekim 2016 – Miracle Resort Otel / ANTALYA) AKINSOFT 12th BONUS TERM AWARD PRESENTATION AND HOLIDAY ORGANIZATION (OCTOBER 7 to 9 , 2016 ANTALYA)


Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, Çözüm Ortakları ve çalışanları ile birlikte yoğun geçen bir Bonus Dönemi’nin ardından, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir organizasyonla yeni dönem için moral depolayacaklar. AKINSOFT 21. yılında, 12.’si düzenlenen Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu; 7-9 Ekim 2016 tarihleri arasında, doğal güzellikleriyle ülkemizin nadide şehirlerinden olan Antalya’da Miracle Resort Otel’de olacaktır.

AKINSOFT Çözüm Ortakları’nı, gerçekleştirilecek 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nda sürpriz hediyelerin yanı sıra eğlenceli bir gece bekliyor. Düzenlenecek olan İskender Paydaş ve Orkestrası Club Concept Canlı Performans’ıyla AKINSOFT Ailesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenecekler. AKINSOFT Ailesi, her yıl 1 Ağustosta başlayıp 31 temmuz tarihinde sona eren Bonus Dönemi’nin ardından harika bir organizasyonla yeni Bonus Dönemi’nde de başarılarına başarı katmaya devam edecek.
AKINSOFT that is frequently talked about the success will have fun with the Solution Partners and employees in the organization full of surprises and get ready for the next Bonus Period after a very busy Bonus Period. In this context, 12th Bonus Term Award Presentation and Holiday Organization will be held between October 7 to 9,2016 in Miracle Resort Hotel in Antalya where is one of the most unique cities in the country with natural beauty.

Not only full of surprises but also a funny night will be waiting for AKINSOFT Solution Partners in 12th Bonus Term Award Presentation and Holiday Organization. AKINSOFT Family will have fun until the late hours in the night with İskender Paydas and Orchestra Club Concert Live Performance. AKINSOFT Family will bring success to success in the next Bonus Period with an amazing organization after an ending Bonus Period that starts 1st of August and ends 31st of July every year.

Benzer Yazılar