AKINSOFT Ailesi’nde Terfi ve Motivasyon Toplantısı

0
981

akinsoft_personel_toplantisi_2

Yazılım ve Robotik Teknolojiler konusunda Dünyada ülkemizin adını altın harflerle yazdırma hedefiyle üretmeye devam eden AKINSOFT, personelinin motivasyonunu yüksek tutmak amacıyla düzenlediği toplantılarına bir yenisini daha ekledi. 2 Ağustos 2016 Salı günü saat 19.00’da AKINSOFT Konya Plaza Wolvox Seminer Salonu’nda düzenlenen toplantı, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN’ın ve tüm AKINSOFT Konya personellerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşma yapan AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, yaklaşık iki yıldır üzerinde çalışıldığını önemle vurguladığı terfi dosyasını açarak AKINSOFT bünyesinde çalışan 42 personelin terfi aldığını duyurdu. İşini severek yapmanın ve çalışma alanına ait hissetmenin verimli performans sergileme konusunda çok önemli olduğunu söyleyen Dr. Özgür AKIN, her şeyden önce gülümsemenin ve gülümsetebilmenin önemine değindi. AKINSOFT bünyesinde terfi sürecinin devam edeceğini söyleyerek 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü’nde yeni terfilerin dağıtılacağının da haberini verdi.

akinsoft_personel_toplantisi_1
Dr. Özgür AKIN, Robotik Teknolojiler konusundaki vizyonunu gerçekleştirmekle birlikte kendi coğrafyasında istihdam oranını artırarak nitelikli insanları bir arada tutabilmeyi amaçladığını belirtti. Anadolu’nun tam ortasında buğdaydan başka bir şey yetişmeyen bu topraklarda geleceğe ışık tuttuklarını ve yüksek teknoloji ürettiklerine değindi. Birlikte bir bayrak altında buluştuklarını, şu an için çok iyi bir konuma ulaşıp daha iyiye doğru gittiğini ve altında çalıştıkları AKINSOFT bayrağını daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Özellikle yöneticilik statüsünde bulunan ve bu statüye terfi eden çalışma arkadaşlarına seslenen Dr. AKIN, yöneticiliğin ne olduğunu anlamaları ve bulundukları pozisyonu özümsemeleri gerektiğini belirtti. Yönetici olmanın gerekleri hakkında da kısaca bilgi veren Dr. Özgür AKIN, toplantıda yönetici olarak kendi sorumluluklarından da bahsederken ‘’126 tane çalışan, 2000 tane Çözüm Ortağı ve güzel bir bayrak, güzel bir vizyonun sorumluluğunu taşıyorum. Alacağımız yanlış bir karar herkesin kaderini etkiler, yöneticilik hassas bir konudur. Bu nedenle yönetici arkadaşların daha detaylı çalışmaları gerektiğini düşünüyorum.’’ dedi.

akinsoft_personel_toplantisi_3Toplantı öncesi fuaye alanında düzenlenen çiğköfte partisiyle eğlenme ve kaynaşma fırsatı bulan AKINSOFT personeli, ardından düzenlenen toplantı ile de fikirlerini paylaşma şansı yakaladılar. Oldukça hoş bir ortamda geçen toplantı, alınan ortak kararlarla ve memnuniyetle sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here