AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 22 Ağustos 2016 (0) (1346)

AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN Sosyo-Kültürel Etkinliklere Katılıyor…

ykb_ozgur_akin_sosyal_faaliyet_4 Ülkemizde ve dünyada güçlü bayi yapılanması, yazılım sektöründe geldiği nokta ve yüksek teknolojide gerçekleştirdiği atılımlarla adından sıkça söz ettiren AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, sektörel başarısının yanı sıra doğaya, sanata, kültürel değerlere verdiği önemle de tanınmaktadır.

Birçok sosyal etkinliğe gerek sponsorluk bazında gerekse katılımcı olarak destek olan Dr. Özgür AKIN, özellikle doğa sporlarına çok büyük ilgi duyuyor. AKINSOFT’un renklerinde de kendini belli ettiği gibi mavi ve yeşile aşık olan Dr. AKIN, doğa sporları ve açık alanlarda gerçekleşen birçok etkinliğe katılım gösteriyor. Dağ tırmanışı, yürüyüş, kampçılık, rafting, dalış, yelkencilik, at binme, kayak gibi birçok spor dalını profesyonel olarak gerçekleştirmekte olan Dr. AKIN, ‘’İlk büyük su birikintisini onlu yaşlarımda gördüm ve günlerce etkisinden kurtulamadım… Sonradan anladım ki gördüğüm bizim köyün barajıymış… Oysa ki göller, denizler varmış, enginlere sığmaz, uçsuz bucaksız, sonradan anladım! Ve ben hala okyanus görmedim… Bana Özgürlükten bahsetme!’’ sözüyle hayata, insana, doğaya olan sevgisini, bağlılığını ve merakını hiç yitirmeden sürekli keşfetmek için yeni yollara, yeni yolculuklara devam ediyor.

ykb_ozgur_akin_sosyal_faaliyet_1Nefis doğa manzarası ve taze havanın tadını her fırsatta çıkaran Dr. AKIN, 28-29 Mayıs 2016’da 20 yıldır ETUDOSD tarafından düzenlenen Dedegöl Dağı Dağcılık Şenliği’nde kamp kurup zirve yaptı. Şenlikte Yenişarbademli Kaymakamı tarafından katılımlarından dolayı Dr. Özgür AKIN’a bir ardıç fidanı hediye edildi. Dr. Özgür AKIN, kendisine hediye edilen ardıç fidanını küçük bir törenle Cadde Meram Kafe’nin bahçesine dikti.

Dr. AKIN, kamp ateşi ve nostalji müziklerle bambaşka bir atmosferde Beyşehir Atapark’da, 11-12 Haziran 2016’da düzenlenen Beyşehir Nostalji Kampı’na katıldı. Ailecek katıldığı etkinliği Dr. AKIN, keyif alarak noktaladı.

ykb_ozgur_akin_sosyal_faaliyet_3Dr. Özgür AKIN, 23 Haziran 2016 tarihinde Oylmpos’da düzenlenen Uluslararası Sanat Çalıştayı’na katıldı. Resim, heykel, seramik, kaligrafi gibi alanlardan birçok sanatçının eserlerinin sergilendiği çalıştayda Özgür AKIN, Olympos’un temiz havası ve nefis doğasında sanatla içiçe yapılan etkinliğe keyif alarak eşlik etti. Ardından 14-
17 Temmuz 2016 tarihlerinde Kuşadası’nda düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali’ne katılan Dr. AKIN, MFÖ, Duman, Hayko Cepkin, Gripin, İskender Pardaş gibi birçok alternatif müzik sanatçısının konserlerini izledi. Festivallere katılmaya devam eden AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Dr. Özgür AKIN, 06-09 Ağustos 2016 tarihleri arasında Balıkesir’de düzenlenen 7. Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’ne katılım gerçekleştirdi. Konserler de düzenlenen festivalde; Tuğba YURT, Retrobüs, Luxus, Semih SAÇAKLI, Dj Ceren ÖZDEMİR, Dj Sıtkı ERKEK gibi birçok ünlü sanatçı sahne aldı. Motosiklet hediyeli çekiliş yapılan festivalde keyifli zaman geçiren Dr. Özgür AKIN, önümüzdeki günlerde birçok etkinlikte daha yer alacak.ykb_ozgur_akin_sosyal_faaliyet_2

Benzer Yazılar