Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 22 Ağustos 2016 (0) (2158)

Göknar İnşaat Ltd.Şti. de Wolvox Ayrıcalığını Yaşayanlardan…

goknar2
“AKINSOFT programı firmamızın ticari faaliyetlerini kolaylaştırmış, muhasebe yükümüzü hafifletmiştir. Anlık ve gelişmiş raporlar ile yerinde ve zamanında yatırımlar yapmamızı sağlayarak firmamızın büyümesine katkısı olmuştur. Veresiye müşteri hesaplarındaki hataları sıfıra indirmiş ve risklerimizi azaltmıştır. Kısaca AKINSOFT programından çok memnunuz.” 

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Firma ortaklarındanım. Firmadaki görevim işletme ve muhasebe yetkilisi. Firmadaki ürünlerin tedarik sürecinden sipariş başlangıcı ve son işlem fatura kesilmesi ile ürün teslim edilmesine kadar olan süreçte müdahil olmaktayım. AKINSOFT Wolvox programını iyi derecede kullanmaktayım.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Firmamız ağırlıklı olarak parke laminant zemin kaplama, yer döşeme, duvar kağıdı toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Bölgemizde serflor, floorpan gibi markalarında bayisiyiz.Ciromuzdan dolayı e-faturaya geçmek zorunda kalan kategorideki Erzurum’da sayılı firmalardan biriyiz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?
Çözüm Ortakları’nız vasıtası ile tanıştım. Uzun bir süre AKINSOFT Octoplus Paket 4 kullandık. 2015 de e-faturaya geçmek zorunda kaldığımız için Erzurum’daki Ana Bayiniz vasıtası ile AKINSOFT Octoplus Paket 4 programından Wolvox’a geçiş kampanyasından faydalandım. Yaklaşık sekiz aydır AKINSOFT Wolvox programını aktif olarak kullanmaya devam ediyoruz

goknar1Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
AKINSOFT programı firmamızın ticari faaliyetlerini kolaylaştırmış, muhasebe yükümüzü hafifletmiştir. Anlık ve gelişmiş raporlar ile yerinde ve zamanında yatırımlar yapmamızı sağlayarak firmamızın büyümesine katkısı olmuştur. Veresiye müşteri hesaplarındaki hataları sıfıra indirmiş ve risklerimizi azaltmıştır. Kısaca AKINSOFT programından çok memnunuz.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Kar oranlarımızı net olarak görür olduk, cari hesaplarımızın takipleri çok kolaylaştı. Günlük envanterimizi takip edebiliyoruz. Gelişmiş raporlarla önümüzü daha rahat gördük. AKINSOFT programı firmamızın ticari faaliyetlerini kolaylaştırmış, muhasebe yükümüzü hafifletmiştir.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Biz AKINSOFT’u tercih ettiğimiz için memnunuz. Fiyat ve performans dengesini göz önünde bulundurursak kesinlikle AKINSOFT programlarını tavsiye ederim. İkinci olarak teknik destek alabilecekleri bir AKINSOFT bayisinden satın almalarını tavsiye ederim.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Uzun süredir AKINSOFT programını kullanıyoruz. En çok hoşuma giden konularda kesintisiz ve ücretsiz olarak müşteri hizmetlerinden destek alabilmek, eğitim videolarının olması, sene sonu devir işlemlerini kendimiz yapabilmemiz. Yukarıda bahsetmiş olduğum gibi AKINSOFT programından memnun kaldım. Alacak olanlara tavsiye ederim.Teşekkürler.

Sinan Başçı
Göknar İnşaat Ltd.Şti.
Erzurum

Benzer Yazılar