INOVAX: Türkiye'nin Bilim ve Teknoloji Dergisi

Kısa Kısa Cadde Meram

AZERBAYCAN DEVLET TELEVİZYONU SPACE TV CADDE MERAM RÖPORTAJI
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi geçtiğimiz hafta Azerbaycan Devlet Televizyonu Space TV’ye röportaj verdi. Azerbaycan Türkiye Temsilcisi Vusale Abbasova’nın yaptığı röportajda robot servisinden bahsedildi. Cadde Meram Kafe ve Robot Garson Ada, Vusale Abbasova’nın beğenisini topladı.

SAĞLIK DOLU CHİA PUDİNGİ
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, adından sıkça söz ettiren chia tohumunun faydaları üzerine sağlıklı sunumlar hazırladı. Lezzetli ve hafif Chia Tohumlu Pudingi menüsüne ekleyen Cadde Meram Kafe, misafirlerine sunarak beğeni topladı.

TURK RIDERS CHOPPER CLUP HAFTALIK TOPLANTISI VE YEMİN TÖRENİ
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi Ramazan akşamlarında huzur veren arka bahçesinde Turk Riders Chopper Clup’ı ağırladı. Grup öncelikle haftalık toplantısını, daha sonrasında gruba yeni katılan üyesinin yemin törenini gerçekleştirdi. Grup, Cadde Meram Kafe’nin misafirperverliğinden memnuniyetini belirterek ayrıldı.

CADDE MERAM RAMAZAN ŞENLİKLERİ
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi Ramazan ayında iftar ve sahur menülerinin yanı sıra, iftardan sahura düzenlediği Ramazan Şenlikleri‘yle akşamlarına renk kattı. Hacivat&Karagöz, Orta Oyunu, Tuzsuz Deli Bekir ve Hüsmen oyunlarıyla eski ramazanları aratmayan etkinlikler, misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

AKINSOFT 21. GELENEKSEL İFTAR ETKİNLİĞİ
AKINSOFT’un düzenlediği 21. Geleneksel İftar Organizasyonu, AKINSOFT Ailesi ve Konya Çözüm Ortakları’nın katılımıyla Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi’nde yapıldı. İftar menüsüyle misafirlerini ağırlayan Cadde Meram Kafe, organizasyonla AKINSOFT Ailesi‘nin ve Çözüm Ortakları‘nın beğenisini topladı.

SELÇUKLU DİLTAŞ CADDE MERAM’DA
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi Selçuklu Diltaş İlköğretim Okulu öğrencilerini öğle yemeğinde ağırladı. Öğretmenlerin de katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, robotlar büyük ilgi gördü. Yemekten sonra öğrenciler çocuk bahçesinde hoşça vakit geçirirken, öğretmenler de keyif kahvesiyle bahçenin tadını çıkarttı. Cadde Meram Kafe tüm misafirlerini memnun bir şekilde uğurladı.

ŞERİFE AKKANAT İÖO KAHVALTI ETKİNLİĞİ
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, pazar günü açık büfe kahvaltıda Şerife Akkanat İlköğretim Okulu öğrencilerini ve velilerini ağırladı. Misafirlere envai çeşit açık büfe kahvaltı seçenekleriyle lezzet şöleni yaşatıldı. Çocuklara arka bahçede etkinlikler ve oyunlar düzenleyen Cadde Meram Kafe, tüm misafirlerin memnun ayrıldığı bir etkinliğe daha imzasını attı.

ÖZEL ELMAS KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ WAFFLE GÜNÜNDE CADDE MERAM’DA TOPLANDI
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, Özel Elmas Koleji öğrencileri ve öğretmenlerini 60 kişilik bir grupla waffle gününde buluşturdu. Misafirlere rengarenk meyveleri ve soslarıyla bir tatlı şöleni yaşatan Cadde Meram Kafe’den tüm misafirler memnun bir şekilde ayrıldı.

Mobil Sürümden Çık