Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 22 Ağustos 2016 (0) (1666)

Mado da Wolvox ayrıcalığını tercih edenlerden…

“Yerli firma olması bizi mutlu etti. İstediğimiz zaman bayi aracılığıyla destek alabiliyoruz. İyi bir yapılanma kurulmuş, müşteri hizmetleriyle güzel bir yazılım firması. İyi ki varsınız AKINSOFT.”

mado_wolvox2
Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Mado, biri maden mühendisi diğeri ziraat mühendisi, ikiz kardeşlerin mağazasıdır. Mado Restaurant Cafe zincirinin bir halkasıdır. Mado’da yönetici olarak görev yapmaktayım. İşletmemizde patronluk yapmaktan ziyade, işimizin işçisi olarak sürekli çalışıyoruz ve çalışacağız. Çünkü eskilerin deyimiyle burası bizim ekmek teknemiz.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Mado, Malatya Park Avm’de faaliyet gösteren Mado Restaurant Cafe zincirlerinin bir halkasıdır. Firmamızda 7-8 kişi olarak hizmet vermekteyiz.
Patron varken çalışmak yerine patron yokken de çalışmanın gerekli olduğunu çalışanlarımıza aşılamış bulunmaktayız.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?
İşletmemize bir yazılım arıyorduk. AKINSOFT Programları’nı kullanmaya Malatya Bölge Bayi Harun Bey’in gelip yazılımı tanıtması ile başlamış olduk.Kullandıkça daha da sevdik. Sonunda, işte istediğimiz program diyebileceğimiz bir yazılımız var artık.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
İş yükümüz hafifledi, daha rahat hizmet vermeye başladık, önceden adisyon fişine yazarken şimdi daha kurumsal bir şekilde hizmet veriyoruz. Bu hem keyif verici hem heyecan verici bir şey. Mutfakta da işimizi hafifletiyor, adisyon yazıcı ile bu işin kolayca üstesinde geliyoruz.

mado_wolvox1Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Seri, güvenilir, kolayca gün sonu raporu alabiliyoruz. En önemlisi kargaşa olmuyor. Mutfakta iş yükümüzün neredeyse yarısından fazlasını aldı. Telefonla siparişleri bildirme durumundan kurtulduk. Artık ürün siparişleri seri bir şekilde alınıp servise hazır durumda geliyor.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Programı herkese tavsiye ederim.Mutlaka denemeliler. Kendilerine kattığı kolaylığı anlayacaklardır. Seri, güvenilir ve kolayca gün sonu raporu alabiliyoruz. Mutfakta da çok güzel seri bir şekilde artık ürün siparişleri hazırlanıp servise hazır durumda geliyor.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Yerli firma olması bizi mutlu etti. İstediğimiz zaman bayi aracılığıyla destek alabiliyoruz. İyi bir yapılanma kurulmuş, müşteri hizmetleriyle güzel bir yazılım firması. İyi ki varsınız AKINSOFT.

Bedirhan Burhan Özkan
İşletme Sahibi
Malatya

Benzer Yazılar