Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 22 Ağustos 2016 (0) (1882)

Yüce Kardeşler AKINSOFT E-Ticaret ile Gelişmeye Devam Ediyor

yuce_kardesler

“E-Ticaret sistemini kullanmaya başladığımızdan beri müşterilerimizin hesap extreleri, siparişleri ve bunun gibi birçok alanda işimiz kolaylaştı. Müşterilerimiz E-Ticaret sitemizden kolay ve hızlı sipariş girerken aynı anda siparişler de ön muhasebe programımıza düşüyor. Bu iş sürecimi çok daha hızlı ve güvenilir hale getirdi.”

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Adım Serdar Çiçek, Diyarbakır Silvan doğumluyum. Yüce Kardeşler firmasında 10 yıldır muhasebe ve personel müdürü olarak çalışmaktayım.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
1988 yılında Yüce Kardeşler aile şirketi olarak kuruldu. Kuruluşundan bu yana toptan züccaciye satışı ile alakalı faaliyet gösteriyor.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?
AKINSOFT ile 2011 yılında tanıştık. Daha önce kullandığımız programdan memnun değildik ve yeni bir program arayışına girdik. AKINSOFT’un müşterilerine kaliteli hizmet sunduğunu ve teknik destek anlamında her zaman müşterisinin yanında olduğunu gördük. AKINSOFT ile tanışmamız bu şekilde gerçekleşti.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Ön muhasebe programı ile başlayarak firmamızı daha ileri taşıdık. Daha sonra AKINSOFT Mobil PDA ile iş sürecimizi geliştirerek müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaya başladık. Tüm bunların yanında AKINSOFT E-Ticaret kullanarak hem müşterilerimizin ürünlerimize daha çabuk ulaşmasını sağladık hem de kendimize daha fazla zaman ayırmaya başladık. Günümüz teknolojisinde AKINSOFT E-Ticaret’in tüm firmalara birçok anlamda katkı sağlayacağını düşünmekteyim.

yuce_kardesler2Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
E-Ticaret sistemini kullanmaya başladığımızdan beri müşterilerimizin hesap extreleri, siparişleri ve bunun gibi birçok alanda işimiz kolaylaştı. Müşterilerimiz E-Ticaret sitemizden kolay ve hızlı sipariş girerken aynı anda siparişler de ön muhasebe programımıza düşüyor. Bu iş sürecimi çok daha hızlı ve güvenilir hale getirdi.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Kesinlikle AKINSOFT E-Ticaret’i tavsiye ediyorum. Çünkü günümüz teknolojisinde yazılım ve E-Ticaret kullanan tüm işletmelerin ihtiyacını karşılayacak yazılımların başında geliyor. İnsanlar oturdukları yerden kolayca sipariş geçip beğendikleri ürünleri alabiliyorlar.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT ile çalıştığımız günden bu yana bizlere vermiş olduğu destekten ve gösterdikleri ilgiden gerçekten çok memnunuz. Her sorunumuza acilen çözüm üretebilen çok büyük bir marka ile çalışmanın işletmemize ve büyümemize çok güzel katkılarının olduğunu gösterdiler bizlere.

Serdar Çiçek
Yüce Kardeşler Muhasebe ve
Personel Müdürü
Diyarbakır

Benzer Yazılar