AKINSOFT 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu Gerçekleştirildi

0
756

27 ülkede 2000’i aşkın Çözüm Ortağı ile AKINSOFT, yazılım ve yüksek teknoloji alanında mükemmel başarılara imza attığı yoğun bir Bonus Dönemi’ni daha geride bıraktı. Güçlü bayi ağı ile her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden AKINSOFT, geçtiğimiz Bonus Dönemi’nde başarılı performans sergileyen Çözüm Ortakları’nı ödüllendirmek ve onların motivasyonunu yükseltmek için 7-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya Miracle Resort Otel’de AKINSOFT12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nu düzenledi.

AKINSOFT that have more than 2000 solution partners in 27 countries, passed one more Bonus Term that AKINSOFT signs the big achievements on software high technology sector. AKINSOFT that continues improving with strong solution partner network, organized 12th Bonus Term Award Presentation and Holiday Organization at Antalya Miracle Resort Hotel between 7 and 9 October to award solution partners that have successfull performance and increase their motivation.

akinsoft_12_bonus_donemi_kurum_kulturu_yarismasi1akinsoft_12_bonus_donemi_oyun_senligi1akinsoft_12_bonus_donemi_odul_toreni1akinsoft_12_bonus_donemi_iskender_paydas_konseri1akinsoft_12_bonus_donemi_vedlasma1download

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here