Bir Çimdik Cadde Meram

caddemeram-kisa-kisa2CADDE MERAM’DA FASIL GECESİ
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, sonbaharı fasıl gecesiyle karşıladı. Hazırlanan programda keman, kanun, yan flüt gibi en gibi enstrümanlarla tam bir müzik ziyafeti yaşatıldı. Misafirlerden büyük alkış alan fasıl grubu gecenin sonunda hareketli parçalara yer verdi. Fasıl gecesinin tekrarı için talepler alan Cadde Meram, misafirlerini memnun bir şekilde uğurladı.

caddemeram-kisa-kisa3 ÖZEL İLK ADIM KREŞİ KAHVALTI ETKİNLİĞİ

Özel İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi yeni eğitim öğretim dönemini Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi’nde kahvaltı organizasyonuyla karşıladı. Öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda, robotlara ilgi büyüktü. Miniklere özel hazırlanan kahvaltıda Cadde Meram misafirlerden tam not aldı.
caddemeram-kisa-kisa4CADDE MERAM’DA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi,sevilen arka bahçesiyle yaz akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Çeşitli etkinliklerin yapıldığı bahçede farklı konseptlerle doğum günü kutlamaları da yapılıyor. Süslemelerin ve müziklerin kişiye özel olarak hazırlandığı partilerle Cadde Meram birçok kutlamaya daha imzasını attı.

caddemeram-kisa-kisa5CADDE MERAM’DA DEFACTO MEVLANA ŞUBESİ MOTİVASYON KAHVALTISI

Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, Defacto Mevlana Şubesi çalışanlarının personel motivasyonu ve eğitimi amaçlı yapılan kahvaltı etkinliğine ev sahipliği yaptı. Misafirlere serpme kahvaltı ile lezzet şöleni yaşatıldı. Çalışanların ve bölge sorumlusunun katılım gösterdiği kahvaltı etkinliği eğitim ile son buldu.
caddemeram-kisa-kisa6CADDE SPECIAL PİZZA
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, menüsüne eklediği pizza çeşitleri ile göz dolduruyor. Cadde Special Pizza başta olmak üzere Meksika Pizza, Vejeteryan Pizza ve Petso Pizza gibi çeşitlere yer veren Cadde Meram, pizzalarına kullandığı özel sos ve baharatlarla misafirlerin beğenisini topluyor.
caddemeram-kisa-kisa7CADDE MERAM’DA SEKSENLER DOKSANLAR RÜZGARI 
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, düzenlediği Seksenler Doksanlar Gecesiyle tam bir nostalji rüzgarı estirdi. Seksenler ve doksanların unutulmaz şarkılarının seslendirildiği geceye ilgi büyüktü. Lezzetli yemekler eşliğinde güzel bir gece yaşatan Cadde Meram büyük beğeni topladı.

Benzer Yazılar