AKINSOFT’tan 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü Kutlaması ve Kariyer Planlaması

0
1461

akinsoft_kahvalti3 akinsoft_kahvalti2
Ülkemizde ve dünyada yazılım ve ileri teknoloji alanında başarılarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam eden AKINSOFT, tüm dünyaya armağan ettiği 4 Aralık Bilişimcileri Günü’nü personeliyle bir arada ve yine coşkuyla kutladı. 4 Aralık 2016 Pazar günü Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi’nde tüm AKINSOFT Konya çalışanları, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN’ın da katılımıyla bir kahvaltı organizasyonunda buluşurken, AKINSOFT İstanbul çalışanları da bir kutlama düzenledi.

akinsoft_kahvalti1Geçtiğimiz günlerde yenilenen arayüzü ile WOLVOX 8 ERP Business’ı kamuoyuna sunan AKINSOFT, yoğun çalışma temposunun ardından çalışanları başarılarını taçlandırmak ve 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü’nü kutlamak için biraraya geldiler. AKINSOFT Konya çalışanları Cadde Meram’da kendileri için hazırlanan kahvaltı sonrasında terfileri açıklamasıyla Dr. Özgür AKIN’ın elinden terfi belgelerini alarak büyük heyecan yaşadılar. Terfi belgelerinin dağıtılması öncesi Dr. Özgür AKIN, bu özel gün ve kariyer planlaması hakkında konuşmasını yaparken özellikle yazılım ve yüksek teknoloji alanında ilerlemek ve ülkemizi dünya hakkettiği konuma ulaştırmak için var güçleriyle çalıştıklarına, bu çalışmanın meyvelerini yakın zamanda toplayacaklarına değindi. 20 yıl önce tam da bugün 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü’nü ilan ederken insanların kendilerini yadırgadıklarından bahseden Özgür AKIN; ‘’Bize o günlerde 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü’nü ilan etmek sizin ne haddinize diyenlere inat bugün ülkemizde bilişim ve robotik teknolojiler alanında yaptığımız çalışmalarla tam da bizim haddimize olduğunu ispatladık. AKINROBOTICS İnsansı Robot Fabrikası’nın faaliyete geçmesinin ardından robotlarda kiralama modeline bugün itibariyle geçildiğinin ve birçok sektörde AKINSOFT teknolojisinin gönül kodunu derledikleri tüm insanlıkla buluşacağının da müjdesini verdi.
AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, AKINSOFT’un şirketleştiği tarih olan ve tüm insanlığa hediye ettiği 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü’nü, AKINSOFT çalışanları hep birlikte ve yine büyük bir coşkuyla kutladılar.akinsoft_kahvalti4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here