AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 08 Şubat 2017 (0) (2234)

Kadirli Beton da AKINSOFT ile iş süreçlerini kolaylaştıranlardan…

“AKINSOFT’un programları; kendini yenileyen, güncel sorunların üstesinden gelebilen, eskiye ve yeniye entegre olabilen, kolay anlaşılabilen, sağlam ve gerçekten çok güvenilirler. Herkesin bu rahatlığı yaşamasını tavsiye ediyorum.”

kadirli1Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Adım Hakan BAŞDOĞAN, beton santralinde şantiye şefi olarak görev yapmaktayım. Osmaniye Kadirli Beton’da hazır beton üretimi sağlamaktayız.

Firma hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Kadirli Beton ilk bir yılda, aylık 3000 m3 lük hazır beton kapasitesini 2011 yılı itibariyle aylık 20.000 m3 ün üzerine çıkarmıştır. Kadirli’de hazır beton alanında en geniş hizmet ağı ve ileri teknoloji kullanılarak güvenilir bir kurum haline gelmiştir. 2008 yılında 7 araçla gerçekleştirilen beton sevkiyatını 2016 yılında 23 araca çıkarmıştır. Beton santralinde 70 kişilik personelle birlikte kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?
Ön muhasebe programına ihtiyacımız vardı. İnternet ortamında konuyla ilgili araştırma yaparken AKINSOFT hakkında yapılan yorumları gördük. Biraz daha araştırdıktan sonra AKINSOFT’un ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılayacağına karar verdik ve o gün bugündür AKINSOFT’un sadece ön muhasebe değil birçok programını kullanıyoruz.

Ne kadar zamandır AKINSOFT Programı’nı kullanıyorsunuz?
5 yıldır AKINSOFT programlarını tüm işleyişimizde aktif olarak kullanıyoruz.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
İşleyişin, düzenin, tertibin, bilgi güvenliğinin ve şirket prestijimizin artmasını sağladı. Wolvox Ön Muhasebe, Genel Muhasebe, İnsan Kaynakları, E-fatura… Dediğim gibi AKINSOFT’un birçok programını oldukça uzun süredir aktif olarak kullanıyoruz ve gerçekten çok memnunuz.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
AKINSOFT kullanmaya başlamadan önce hesaplarımızda hep bir karışıklık, düzensizlik, dağınıklık gibi sıkıntılar meydana geliyordu. AKINSOFT kullanmaya başladığımızdan beri hesaplar daha düzenli bir hal aldı ve raporlarımızın kaybolma ya da onlara ulaşamama gibi bir sıkıntısı kalmadı. Şu an gidişattan gayet memnunuz.

kadirli2Programı yeni kullanmaya başlayacak olan kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
İşinizi programa uydurmaya çalışmayın, bu sizi sıkıntıya sokar. AKINSOFT’un yaptığı gibi programı işinize uydurun. Programınız işinizin özelliklerine göre şekil alıyorsa bu sektördeki başarınızı artırır.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT’un programları; kendini yenileyen, güncel sorunların üstesinden gelebilen, eskiye ve yeniye entegre olabilen, kolay anlaşılabilen, sağlam ve gerçekten çok güvenilirler. Herkesin bu rahatlığı yaşamasını tavsiye ediyorum.

Hakan BAŞDOĞAN
Kadirli Beton İnşaat Madencilik Nakliye Petrol Ltd.Şti.
Osmaniye

 

Benzer Yazılar