Kısa Kısa Cadde Meram

cadde3CADDE MERAM’DA FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
DERBİSİ HEYECANI
Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi, TOTO Süper Lig’in en büyük derbilerinden biri olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbi heyecanını futbol severlerle birlikte yaşadı. Ücretsiz ligtv ile naklen yayınlanan maç nefesleri kesti. Futbolseverler Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi’nde heyecanla izlediği maçta taraflar berabere kalarak 90 dakikayı tamamladı.

cadde2MİNİKLER, CADDE MERAM’DA
KAHVALTIDA BULUŞTU
İhsan Özkaşıkçı İlköğretim Okulu 2. sınıf öğrencileri, öğretmen ve velileri Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi’nde, kahvaltı organizasyonuyla mükemmel bir gün geçirdi. Kahvaltıda, katılımcılar tarafından robotlara ilgi büyüktü. Miniklere özel hazırlanan kahvaltıda ve oyun parkında Cadde Meram misafirlerden tam not aldı.

MEVLANA ZİYARETÇİLERİNİN CADDE MERAM KAHVALTISI
Mevlana Celaleddin Rumi’nin “GEL” çağrısına uyarak Şeb-i Arus Haftası’nda ülkemizin birçok şehrinden Konya’ya gelen birçok misafirimiz, Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi’ni de ziyaret etti. Cadde Meram Kafe’de Robot Garson ADA’lardan servis alma imkanı yakalayan ziyaretçiler, Konya’da güne harika başlamanın keyfini çıkardılar.

cadde5CADDE MERAM’DA YENİ YIL COŞKUSU
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, 2016 yılına veda ederken yine tüm misafirlerini eğlence ve enfes lezzetleriyle ağırladı. DJ Performans, bol müzikli eğlenceler, danslar ve sürpriz hediyelerle 2017 yılına merhaba diyen Cadde Meram Kafe ve misafirleri, mekandan mutlu ve memnun bir şekilde uğurlandı.

cadde6CADDE MERAM’DA SIRA GECESİ
Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi, farklı konseptlerle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Cadde Meram, Urfa Sıra Gecesi konsepti ile yöresel kıyafetler ve çiğköfte ikramıyla en güzel yöresel müzikler eşliğinde misafirlerine bambaşka bir gece yaşattı. Gecenin sonunda konuklar Cadde Meram’dan mutlu ayrıldılar.

cadde7CADDE MERAM’DA SEVGİLİYE KAVUŞMA GECESİ
Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi, Mevlana Celaleddin Rumi’nin vuslata erişinin 743. yılı adına bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte Milletlerarası Tarihi Roman Ödüllü yazar Melahat ÜRKMEZ’in anlatımıyla AŞK ve MEVLANA üzerine yapılan sohbetin ardından Galip MARALI’nın şiir dinletisi, Mevlana’dan rubailer ve mükemmel bir ney dinletisiyle ölümünü düğün günü olarak adlandıran Hakk’a aşık, gönüller sultanı Hz. Mevlana Celaleddin Rumi “Şeb-i Arus” özel programıyla tüm sevenleri tarafından Cadde Meram Kafe’de anıldı. Özel gecenin sonunda Cadde Meram Kafe’yi ziyaret eden tüm misafirlere yazar Melahat ÜRKMEZ’in imzalı Diyar-ı Aşk kitabı hediye edildi.

Benzer Yazılar