Dergi Röportajları - Söyleşi AKINSOFT 25 Ağustos 2017 (0) (2336)

13. Bonus Dönemi Bölge Bayi 1.si AKINSOFT İstanbul Bölge Bayi Niltek Bilişim (Mecidiyeköy) Yalçın HEPGÜLERLER ile Röportaj

Merhaba, firmanız hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?

Firmamız 2004 yılında bilişim faaliyetleri yürütmek üzere kurulmuş olup Mecidiyeköy / İstanbul’da 8 kişilik ekibi ile hizmet vermektedir

AKINSOFT’la nasıl tanıştınız ve nasıl ilerlediniz?

Bir müşterimizin program arayışı- na çözüm bulmak amacıyla yaptığımız araştırma sonucu AKINSOFT ile tanıştık. Müteakiben AKINSOFT Programları ile kazanç sağlayabileceğimiz değerlendirilerek AKINSOFT’a ağırlık verilmiş, 2008 yılından itibaren diğer bilişim faaliyetleri bırakılarak sadece AKINSOFT Program satışına odaklanılmıştır.

13. Bonus Döneminde 1. oldunuz. Bu konuyla alakalı duygularınızı alabilir miyiz?

Bir yıllık emeğin sonucunu alarak, AKINSOFT camiasında başarılı olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Peki, nasıl oldu bu şampiyonluk biraz klişe olacak ama nasıl başardınız?

Öncelikle AKINSOFT’a inandık, personel kalitemizi üst seviyede tuttuk ve müşteri memnuniyetine önem verdik, satış arttırıcı faaliyetlerde bulunduk, AKINSOFT Bayi Sistemi’ndeki gereklilikleri maksimum seviyede yerine getirdik. Bunların sonucunda başarı ve birincilik kendiliğinden geldi.

Önümüzdeki Bonus Dönemi için ne gibi planlarınız var? Tahtınızı koruyabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Amacımız tahtımızı korumak değil önceki dönemdeki performansımızı arttırmak olacaktır. Bunu yaptığımızda başarı ve birincilik kendiliğinden gelecektir.

“Altın Klavye”nin sahibi olmak nasıl bir duygu?

Altın Klavye’ye sahip olmak çok büyük bir gurur. Ancak Altın Klavye’ye sahip olmaktan çok elde tutabilmek önemli.


AKINROBOTICS’le birlikte robotların seri üretimi başladı. Böyle bir oluşumun bir parçası ve bu ailenin bir ferdi olmak nasıl bir duygu?

Türkiye’nin teknoloji devi olan AKINSOFT’un robot üretimini gerçekleştirerek bir ilke daha imza atması göğsümüzü kabartan bir durumdur. Böyle bir yapının parçası olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bildiğiniz üzere AKINSOFT artık ürettiği robotları kiralama modeline geçti. Sizin bu konuyla alakalı çalışmalarınız nelerdir?

Müşteri kitlemizin içerisinde robotik teknolojiyi kullanabilecek firmalar ile istişareler yapılmaktadır. Kiralamasını ve satışını yapacağımız robotların tanıtım ve ön talep toplama faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

14. Bonus Dönemi için diğer Çözüm Ortaklarımıza neler söylemek istersiniz?

Çözüm Ortakları’mız AKINSOFT’a inanarak, faaliyetlerini AKINSOFT üzerine yoğunlaştırmalı, kalifiye personel istihdam ederek AKINSOFT Yazılımlarını tanıtıcı faaliyetlerde bulunmalılar. Başarının kendiliğinden geldiğini göreceklerdir. 14, Bonus Dönemi’nde tüm Çözüm Ortakları’mıza başarı ve bol kazanç diliyorum

Benzer Yazılar