AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 18 Aralık 2017 (0) (2654)

Başarı Hikayeleri: Piri Paşa Kahvecisi

Merhabalar bizlere öncelikle kendinizi tanıtır mısınız ?
Merhaba, Ben Alper Bağdat,
1992 yılında Yozgat’ın Şefaatli ilçesinde doğdum. 2005 yılında Antalya’da başlayan hayat serüvenim, denizcilik okulu ile devam etti.Okuldan sona ise ticarete atılmayı tercih ettim. Kısa bir süre, ülkemizin önde gelen şekerleme firmalarından birinde saha personeli olarak çalıştım. Ardından,çikolata firmasında bir süre Antalya ilinde, 2 yılı aşkın sürede İstanbul’da saha yönetiminde yer aldım.Sonrasında, aile şirketimiz olan turizm firmamızın operasyon yönetiminin başına geçtim.1 sene orada ,bu görevi yerine getirdikten sonra, yine bir aile şirketi olan ‘’Piri Paşa Kahvecisi’’ markasını kurduk ve hala şirketin satın alma ve yazılım takip sistemlerinin başında bulunmaktayım

Mesleğiniz ve franchise işletmeniz hakkında bilgi alabilir miyiz ?
Bulunmuş olduğumuz satın alma ve yazılım takip görevinde şirketimizin; bütün alım satımlarına, ürün kalite kontrol sunum şekillerine, ürün fiyatlandırma, şube içi personel düzenine ve şubelerimde bulunan otomasyonların takibi ve geliştirilmesi görevini yürütmekteyim.Franchise işletmemizde en önemli amacımız; ‘’tek lezzet, tek kalite’’ aktif olan tüm şubelerimizde aynı lezzeti ve aynı hizmeti sağlamaktır.

Franchise bir marka oluşturmanın temel gerekliliği sizce nedir?
1.Markana, inan ve güven.
2. Markana, saygı duy.
3. Çalışmayı asla bırakma.

AKINSOFT programları ile ne zaman ve nasıl tanıştınız ?
AKINSOFT’u çocukluğumuzdan itibaren internet kafeler için ürettiği Cafeplus programı ile yıllardır tanıyoruz.Yıllardır bildiğimiz bir marka fakat ticari olarak Haziran 2017 yılında AKINSOFT ile çalışmaya start verdik
Tanışma serüvenimiz firmamızın 4. şubesi olan Karatay şubemizin inşaat süresinde gerçekleşti.Piri Paşa Kahvecisi reklam (branda) çalışmalarıyla ilgilenen ve AKINSOFT Antalya Çözüm Ortağı olan Cortech Group Güvenlik Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri’nden Suna Hanım’ın araması ve AKINSOFT’u refere etmesi ile serüvenimize start vermiş olduk.

İşletmelerinizde hangi AKINSOFT programlarını kullanıyorsunuz ?
AKINSOFT Wolvox Restoran programı, Wolwox8 ve
AKINSOFT Franchise Server, sistemi kullanmaktayız.

AKINSOFT’a dair en memnun olduğunuz kriterler nelerdir?
AKINSOFT’un her zaman geliştirme odaklı olması, saha ekibinin müşteri memnuniyetine öncelik vermesi bizi en memnun eden kriterlerdir.

 

İşletmelerinizde teknoloji ile ne kadar iç içesiniz?
Teknolojiyi yakından takip etmekteyim.Olabildiğince bütün işlerimizde teknolojiden yardım almaktayız Örneğin; Franchise sunum sistemimiz, sanal gözlüklerle yapılmaktadır.

Biliyorsunuz ki, Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası AKINROBOTICS Konya’da açıldı. Bu konu ile ilgili görüşlerinizi alabilir miyiz?
En kısa zamanda her şubemizde görmek isteriz, heyecanla o günü beklemekteyiz.

Sizin işletmelerinizde de birgün yapay zeka garson robotlar görür müyüz ?
Evet görmekten memnun oluruz.

Benzer Yazılar