AKINSOFT Robotik Teknolojileri AKINSOFT 25 Aralık 2018 (0) (1291)

AKINROBOTICS ROBOTLARI ARAMIZDA

Herkes gibi olmak mı? Herkesten farklı olmak mı? Seçim sizin…

Dünya değişiyor, teknoloji hızla gelişiyor. Her geçen gün hayatımızda daha fazla yer edinen bu teknolojilerden ne kadar faydalanıyoruz? Robot teknolojisini duymayan kalmadı belki ama bu deneyimi yaşamayan birçok kişi var. Çok mu uzağız bu deneyimi yaşamaya? Aslında hiç de uzak değiliz. Evet, kendi topraklarımızda üretilen bir teknolojiden bahsediyoruz. Her daim teknolojinin öncüsü olma görevini üstlenen AKINROBOTICS’in robotları, yavaş yavaş hayatımızın her alanında yer almaya başlıyor.

Bu teknolojiyi yakından takip eden, gerek günlük gerekse de iş hayatının içine alan ya da almayı planlayan kişi ve kurumların sayısının giderek arttığını söyleyebiliriz.

Yaşanan gelişmeler doğrultusunda ihtiyaçları da sürekli değişen insanlık, büyük bir dönüşüm süreci içerisinde. Bu değişim ve dönüşüm, insanların dijital dünyanın nimetlerinden yararlanmasını zorunlu hale getiriyor.

İnsanlık tarihinin dönüm noktası olacak insansı robotlar hayatımızın her yerinde…

Yapay zekaya sahip insansı robotlarımız, kiralama ve satın alma seçenekleriyle iş süreçlerine dahil olmaya devam ediyor. AKINROBOTICS’in ürettiği insansı robotlar; havaalanları, otogarlar, oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, restoran ve kafeler, fuarlar, konserler, çeşitli organizasyonlar, eğitim kurumları ve hastaneler gibi toplumsal yaşamın her alanında görevlendirilebilir.

Peki, bu teknolojiyi kullanmak isteyenleri neler bekliyor?

Teknolojinin gelişimiyle bilgi birikimi ve bilinç düzeyi artan ziyaretçi ve müşterilerinize alışıla gelmiş yöntemlerin dışında, yüksek teknoloji deneyimi sunabilirsiniz. İnsansı robotlarımız ADA GH5, MİNİ ADA ve ADA GH6, sizi ziyaret eden misafirlerinizi selamlayarak karşılamada bulunabilir, “Daha çok kişiye ulaşsın, herkes tarafından tanınsın” istediğiniz ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir. Müşteri ve ziyaretçilerinizde farkındalık oluşturmanızda önemli bir aktör olur ve ayrıca fuar, tanıtım ve organizasyonlarda rakiplerinizin arasında fark yaratarak öne çıkmanızı sağlar.

Tanıtımlarınıza mutlaka dijital ögelerde eklemek isteyeceksiniz. Bu isteğe de yanıt veren robotlarımız interaktif ekranları sayesinde video, fotoğraf gibi çeşitli görsel materyaller sunabilir, ürün ve hizmetleriniz ya da herhangi bir konu hakkında bilgi almak isteyen kişilere istenilen bilgileri aktarabilir. Tüm yaşam alanlarının kaçınılmaz sorusu, “Ne/nerede?” sorusunu hem sesli bir biçimde, hem yazılı ve görsel bir şekilde ekranlarından yanıtlayabilir, yer – yön tarifi yapabilir.

Verilen koreografi doğrultusunda dans ve figürler yaparak; konser, organizasyon, fuar vb. etkinliklerde ilgi çekici şovlarla müşterilerinizin/misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz

Satın almak istediğiniz bir robotumuza eklenebilir tüm özellikler entegre edilebilir ve bunların dışında görevlere de atanabilir. AKINROBOTICS olarak; kullandığımız yerli teknolojimiz ve yapmış olduğumuz yatırımlarla kendi topraklarımızda, sektörümüzün öncüsü konumundayız.

Benzer Yazılar