AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 25 Aralık 2018 (0) (888)

AKINSOFT 14. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM TÖRENİ,

MUHTEŞEM BİR ORGANİZASYONLA ANTALYA’DA DÜZENLENDİ

Yazılım sektörünün öncüsü konumunda olan ve robotik teknolojiler alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ile hem ülkemizde hem de uluslararası kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Türkiye’nin Yerli Yazılım ve Robotik Markası AKINSOFT – AKINROBOTICS, bu yıl gerçekleştirdiği Geleneksel Bonus Organizasyonu ile dünya çapında bir ilke imza attı.

14. Bonus Dönemini birçok başarı ile geride bırakan “Türkiye’nin Vizyoner Markası” AKINSOFT – AKINROBOTICS, bu başarıları taçlandırmak adına Çözüm Ortaklarıyla birlikte eğlenceli organizasyonlarda buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda; her yıl farklı bir sanatçının sahne almasıyla gerçekleşen AKINSOFT – AKINROBOTICS Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni bu yıl, ünlü sanatçı Merve ÖZBEY’in konseriyle ile 22 – 25 Kasım tarihleri arasında ülkemizin turizm başkenti Antalya’da düzenlendi.

Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından gelen AKINSOFT Çözüm Ortakları, özel davetliler ve basın mensuplarının katılımı ile Antalya Miracle Resort Hotel’de gerçekleşen organizasyonda, performanslarıyla 14. Bonus Dönemi’ni başarı ile tamamlayan Çözüm Ortakları, birbirinden farklı hediyeler ile ödüllendirildi. Kategorilerinde birinci olan Çözüm Ortaklarına ödüllerini takdim eden AKINSOFT – AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, çok yakında tüm dünyanın kendilerini konuşacağını vurguladığı konuşmasında çok büyük bir aile olduklarını ifade ederek performanslarından dolayı Çözüm Ortaklarına teşekkür etti.

“Dünya Çapında Bir İlk”

Heyecan dolu ödül törenin ardından “Dünyada bir ilk” gerçekleşti. AKINSOFT tarafından kurulan Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası AKINROBOTICS üretimi insansı robotlar, Merve ÖZBEY ile birlikte sahne aldı. Konser öncesi sahnede çeşitli koreografi gösterileri gerçekleştiren robotlar, konser esnasında Merve ÖZBEY’in söylediği şarkılara danslarıyla eşlik ederek izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Katılımcılar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanan insansı robotların sahneye çıkmasıyla AKINSOFT, gerçekleştirdiği “ilkler” arasına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Benzer Yazılar