Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 25 Aralık 2018 (0) (1277)

“Robotları olan mağaza” olarak anılıyoruz…

BİR BAŞARI HİKAYESİ

Bizlere kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

30 Ağustos 1976’da Gümüşhane’de doğdum. Aslen Trabzonluyum. Ailem ile birlikte 1987 yılından beri Antalya’da yaşıyorum. İlhan Klima olarak 1995 yılından itibaren iklimlendirme sektöründe Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. 2 yıldır Daikin satış ve servis işlerini yapmaktayım. Daha önce de aynı sektörden farklı firmalar ile çalıştım.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

İlhan Klima Sistemleri; deneyimli, eğitimli ekibiyle birlikte kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı ile kamu kurum ve kuruluşları, konaklama alanları, iş merkezleri, konut gibi farklı alanlara hizmet sunarak, zamanında ve tam hizmet anlayışıyla müşterilerine konforlu ve güvenilir bir yaşam sunmaktadır.

AKINROBOTICS robotları ile nasıl tanıştınız?

AKINSOFT ile yaklaşık olarak 9 yıldır iş birliği halindeyiz. Web sayfamız 2010 yılında AKINSOFT tarafından tasarlandı. Aynı zamanda WOLVOX programını kullanıyoruz ve çok memnunuz. Robotlar ile ilk olarak AKINSOFT Genel Merkezi’nin iklimlendirme işlerini yaparken tanıştım. AKINCI-1’i ilk o dönemde görmüştüm ve çok ilgimi çekmişti. Daha sonra kendi alanımda bir ilki gerçekleştirerek AKINROBOTICS’in insansı robotlarından olan ADA GH6 modelinden 1 adet satın aldım. 2 aydır da kullanmaktayız.

İnsansı robot firmanıza hangi hizmetleri verdi ve ne gibi katkılar sağladı?

Mağazamızda görevlendirdiğimiz ADA GH6, stantlarımızda bulunan klimaların tanıtımını yaparak müşterilerimizin dikkatini çekiyor. Yaptığı ilgi çekici esprilerle insanların yüzünü gülümsetiyor. Bu da bizim rakiplerimiz arasında öne çıkmamızı ve onlardan farklı olmamızı sağlıyor.

Robot satın aldıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Mağazamıza gelen müşterilerimizin keyifli zaman geçirmesini sağladı. Ayrıca yeni müşteri kitlesi kazandırdı. Firma bilinirliğimizin de arttığını söylemek isterim. Şehir genelinde artık “robotları olan klima mağazası” şeklinde anılıyor ve yüksek teknolojinin sağladığı imkanları deneyimliyoruz.

Firmasında robot hizmeti vermek isteyen kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Öncelikle belirtmek isterim ki müşteri yoğunluğunuz hatırı sayılır derecede artıyor. Robotlarla yaptığınız tanıtımlar hemen herkesin ilgisini çekiyor ve bu durum, sunduğunuz hizmetlere olan ilgiyi arttırıyor. Hizmetlerini ve sundukları kaliteyi AKINROBOTICS robotlarıyla müşterilerine yansıtarak en iyi sonuçları alacaklarından emin olabilirler.

Son olarak AKINROBOTICS hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Ülkemizde yazılım ve robotik alanına öncülük eden firmalardansınız. Sürekli gelişen ve yenilikçi bir yapıya sahip olmanız, vizyonlarınızı bu doğrultuda gerçekleştirmeniz ülkemiz adına gurur verici. Türkiye’de ve hatta dünyada bir ilki gerçekleştirerek seri üretim yapan ‘İlk İnsansı Robot Fabrikası’nı kurdunuz. Milletimiz adına gurur ve ilham kaynağısınız. Çalışmalarınızın her geçen gün daha da kapsamlı olacağını ve başarılarınıza başarı katacağınızı düşünüyorum.

Benzer Yazılar